reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Ja wczoraj wzielam paracetamol i nic nie pomogl.

Unita nastawienie to polowa sukcesu. Dlatego u nas bedzie wszystko ok :-)

Femme ja tez bylam z siostra leniwa. Mama zawsze nzm powtarzala ze bez nauki mamy same 4i5 to tak bysmy mialy 6. Ale po co, jak wolalysmy isc na dwor albo pograc na kompie ;-) co do zabobonow to sie nie smiej ;-) toz to sama prawda jest :-D
Auto oddalas do naprawy czy jak;>
 
Mmm spaghetti...mój mąż właśnie robi, bo ja jestem do niczego.

Nulini proszę Cię nie przesadzaj z tą starością ;)
Z tego co kojarzę to my chyba w tym samym wieku ;)

Dostaliśmy dziś od sąsiadki wiśnie i zaraz biorę się za kompot mniam :)
Albo jutro się wezmę, bo dzisiaj chyba mi się nie chce :p
 
Alecta :-o o matko ale bym wypiła taki kompot!

Agulqa Taa co miesiąc coś nowego :-/ i ciągle jakieś *******y jutro miałam na ta sesje jechać i dupa musze przełożyć :-/


No udało się zjeść zupę :-D :-D

Nulini gadasz jak mój mąż który ma 25 lat :-D :-D
 
Femme wspolczuje. My mamy staruszka a wlozylismy w niego 105zl poki co, 100klima i 5nabicie gasnicy ;-)

Kompot chyba zrobie z papierowek jwsli uda mi sie do rodzicow jechac
 
Konrad przed chwilą sceny nad odstawiał bo nie chciał aut zbierać. Autka trafiły do garażu i dostanie je jak 3 dni będzie grzeczny :)))) Histeria jednak była na pół bloku ale trzeba go przytemperować bo ostatnio nie słucha.
 
reklama
Do góry