reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STYCZNIOWE DZIECI 2004

Mariola

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2004
Postów
68
MOJ SYNEK URODZIL SIE 7 STYCZNIA 2004 ROKU,W RADOMIU O GODZ. 11.50
JEST WCZESNIACZKIEM ALE PO NIM TEGO NIE WIDAC.
Z MALUTKIEJ KIEDYS KRUSZYNKI DZIS WYROSL "KAWAL CHLOPA":)


:D
 
reklama
moj Tymoteusz tez urodzil sie w styczniu 04 dokladnie 16 stycznia 2minuty po polnocy :lol:
jest wysooooookim i kochanym malym gzubem z 4 zebami ktorymi wszystko i wszystkich gryzie :lol:
a na widok swojej szczoteczki do zebow krzyczy i uwielbia myc te swoje zebulki :D :D
a w nocy klasc nogi na moim brzuchu i trzymac mnie za nos :roll:
no... tak ...wstyd sie przyznac....ale nadal spi z nami w lozku :oops:
pozdrawiamy wszyskie mamulki i dzidziulki :!: :lol:
 
Moja córeczka urodziła się 21 stycznia o 11.15 Już sama chodzi. Jednocześnie wraz z chodzeniem zaczęła raczkować :shock: . Wcześniej z raczkowaniem ani rusz. Maja ma już (o ile dobrze policzyłam, bo nie da) 9 ząbków i zaczyna być jej wszędzie pełno. :roll: . Wczoraj dorwała się do szafki i wywaliła wszystkie swoje ubranka :x . Wogóle to ona jest jak tajfun, wszystko wokół demoluje. Za to umie już siusiać do nocniczka, łapać piłeczkę, a nawet ją rzucać.
Pozdrawiam was styczniowe 2004.
 
Do góry