reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja dzisiaj po becie , zrobiłam sobie jeszcze progesteron tak dla pewności 😁 ale czuje się dzisiaj rewelacyjnie ! Delikatnie bolą mnie tylko plecy i to wszystko i wiecie co ! Jest mi bardzo mokro ... 🤪 Dzisiaj rano zrobiłam test o czułości 10 tak dla pewności .. bo jeszcze nie wieże i teraz zrobiłam o czułości 25 i tez widać kreseczkę !!!!! Nie mogę się doczekać wyników bety jutro rano a zarazem się ich boje .. ale dzisiaj tez zrobiłam sobie z tej pięknej okazji mój prezent o którym marzyłam od dłuższego czasu ... kupiłam sobie robota sprzątającego 🙈
jak super, cieszę się bardzo ❤️ „mokro” to tez miałam przez ok tydzień 🤔😆 i ochota na codzienne igraszki 😍
 
8CB191DA-5602-404A-B5A5-7281B0D6F011.jpg

Moje maleństwo [emoji3060][emoji3060][emoji3060]
 
Ale Wam zazdroszczę, ze już widzicie! ❤️ Piękne. Dziewczyny a te 5 tygodni liczycie od ostatniej miesiączki?
 
reklama
tak pd ostatniej miesiączki 🙂 teraz zaczęłam się głowić, dlaczego ma tak mało 🥺 nie znam się może to 5dni zrobi taką różnice 🤯 odświeżam temą betę, która miała buc szybko i nie ma 😆
No coś Ty, zależy tez od ginekologa i sprzętu 😀 najgorsze co można robić to czytać u wujka Google. Mi wczoraj beta wyszła 79 a patrząc na Wasze wyniki to mało wiec zaczęłam czytać niewiadomo co i się stresować, a potem pomyślałam ze tak naprawdę miałam dopiero wczoraj termin miesiączki 😀 TSH tez mi wyszło podwyższone i to dużo, ale na spokojnie dziś mam jakaś teleporade i endo w sobotę. Będzie dobrze ❤️❤️
 
Do góry