reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja nie mam pokarmu.
A Maja jest caly czas ze mna :)
Spi prakrycznie non stop.

Lewatywa nie boli, prysznic tez jest ok. Bardzo pomaga a nie wierzylam.

Poza tym mialam super osoby na porodowce :) zycze Wam szybkich porodow Kochane. Jak ja taka PAnikara dalam rade to Wy tez! ;) :*
 
Werus gratulacje!
Dziewczyny prawie popłakałam się ze śmiechu czytając Wasze dzisiejsze wpisy.
Teraz tylko czekamy na wieści od Martusi. No i ciekawa która będzie następna :-)
Ja po kolejnym ktg, jakieś tam skurcze się zapisały, położna mówi że może coś z nich będzie,ale zobaczymy. W nocy kiepsko spałam, trochę teraz poleniuchuje i wracam na piłkę :biggrin2:
Miłego dnia
 
Tylko z brzucha myslac ze to skurcze poczatkowe a sie Robilo rozwarcie :D
To kobieto ja jak bym miała tylko z brzucha to bym siedziała zadowolona i bym się śmiała, mnie w pół zginalo z bólu krzyża i przez 18 h taki ból okropny ale odziwo zakwasow nie mam, już się lepiej czuje chodzić mogę. Dobrze jest :-)
 
niuniolek- nie poddawaj się- trzeba przetrwać :) Mnie też starsznie bolało, mimo że o moje drugie dziecko (z Polką to aż pokrawaione miałam sutki oba, teraz Młody jednego ciut wyżarł, ale się zagoiło). Czasem jak źle zaciągnie to boli, ale już umie się prawidłowo przystawić.
Nie rozumiem czemu tak wiele kobiet z powodu bólu rezygnuje z kp. Ja nie lubię karmić (szczególnie w nocy mi się nie chce), ale nie rezygnuję. Trzeba przetrwać, jeśli się chce
 
reklama
Tez chodze, ale dziwnie tak bez brzucha :p

Gdyby mi zrobili CC przy rpzwarciu 8 cm to bym lezala 2 tyg w szpitalu. Tak gin mowil do mojego Meza. Nie wiem czy to prawda czy sciemnil ale dziekuje I'm ze dali mnie na sn.
 
Do góry