reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems mnie dziś wyjątkowo kłuje, bo raz ze ta piłka (ciężko z niej później wstać a jak się wstanie to idzie się jak kołboj, heheheh) no i gin mnie konkretnie posmyrał, stwierdził że czuje główkę młodej :-)
Więc wracaj na piłkę i skacz aż Emma wyskoczy :-)
 
reklama
Emenems mnie dziś wyjątkowo kłuje, bo raz ze ta piłka (ciężko z niej później wstać a jak się wstanie to idzie się jak kołboj, heheheh) no i gin mnie konkretnie posmyrał, stwierdził że czuje główkę młodej :-)
Więc wracaj na piłkę i skacz aż Emma wyskoczy :-)
Ja nie wiem - po trj piłce to masakra jakas ... A potem po godzinie znowu wszytko normalne ... Zaliczyłam dzis spacer pod gorke przy -20 laze po domu chyba przysiady beda bo piłka mnie juz przeraża
 
Ja jutro idę na spacer :-) moi panowie niech jadą autem do teściów a ja się przejdę bo to raptem 2 km , gin zalecił mój Chłop słyszał to chyba buntu Noe bedzie :-)
 
No ciężko jest sie po niej pozbierać ale widzisz skoro jest na porodówkach i każą skakać albo się bujać to coś w tym jest :-) dla emmy wsZystko :-)
 
Wczoraj o 14 dostalam skurczy samoistnie, o 21 zabrali mnie na porodowke, porod byl straszny, nie chcieli mi dac znieczulenia, bo ktg im sie nie podobalo. No i o 1 w nocy zadecydowali o crsarce, bo malemu spadalo tento i glowka byla krzywo ułożona w kanale. Tak na swiat przyszedl Franio 3100 i 52cm. Teraz zabrali go na echo serca, bo byly jakies szmery, ale jestem dobrej mysli:). On jest taki slodziutki:*

Ależ wiadomość! Gratulacje! Jak się czujecie? :)
 
reklama
Ja się wczoraj kompletnie załamałam. Odebrałam wyniki z posiewu na GBS i wyszły liczne bakterie. Przestraszylam się bardzo. Jak już się wyplakalam to zadzwoniłam do lekarza. Powiedział, ze na razie nic nie robimy i przy porodzie dostanę antybiotyk. Ale temat nie dawał mi spokoju. Poczytałam na necie i dopiero się nakrecilam. Mowia ze lepiej to leczyc, bo porod moze szybko przebiegac i nie zdazy sie podac antybiotyku. Znowu tel do lekarz ze chce antybiotyk juz teraz. Powiedział, żebym przyjechała po receptę w poniedziałek. Mam nadzieję, ze zdążę to zaleczyc. Czy któraś z Was to miała? Leczyła? Jak dlugo? :hmm:
 
Do góry