reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Maja dzieci niby śpią między 16 a 22 godz na dobę. Tak mówią ;) natomiast dzieci są różne i różnie śpią i jedzą ale nie dadzą się zagłodzić. Widocznie tyle mu wystarcza i nie ma sensu więcej futrować. Także spokojnie daj dziecku spać, jak będzie głodne to da Ci znać :)

Michał sam się budzi co 3-5 godz w nocy, w dzień natomiast doskonale daje znać że czas coś kąsnąć. Raz jedyny obudziłam Oliwiera - no to była jazda :(
 
reklama
Dziewczyny, ma któraś pomysł co może być powodem, ze Młoda od 2 dni nie robi kupki. Do tej pory robiła 3-4/dzień i od wczoraj dosłownie nic. Jest na moim mleku, sporadycznie mm. Nic nie zegarkami nowego. Nie wiem co ja tak przytkało....
 
Podobno dzieci karmione piersią tak mają koleżanka karmi piersią też i mówi że jej mały czasem i 3 dni potrafi nie robić kupki. Tak jak dorosły nie lata co chwile robić kupę dziecku też się zmienia ostatnio lekarz mi tak tłumaczył :-)
 
Paulina mi też lekarz mówił że to nic złego jak dziecko KP nie robi kupki. U nas Łucja nie robiła 4 dni na początku i lekarz z położoną uspokajali, tak więc nie martw się.
 
dziewczyny jak nosicie dzieci do odbicia to dlugo? moj tesc jak mnie zobaczyl jak nosze malego to do mnie ze gdzie tak dlugo dziecko w pionie nosic, ze takiego malucha nie powinno sie tak nosic, chwile na ramie i tyle.. no i zaczelam sie zastanawiac czy moze rzeczywiscie nie robie mu krzywdy, w sensie ze moze ten kregoslup zbyt bardzo obciazony, bo moj maly zazwyczaj nie opiera glowy na ramieniu tylko tak sobie trzyma w pionie a ja tylko podtrzymuje policzkiem i reka jego buzie
 
Ja małego trzymam ok minuty do odbicia w ciągu jedzenia 3 razy a tak go czasem biorę sadzam na kolanach i się bawimy
 
reklama
Do góry