reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Acha to znaczy że nie jestem sama z brakiem czasu żeby się w tyłek podrapac ;)

Misio jak ma problem żeby zasnac na ręku to odkładam do łóżeczka i sam zasypia. Chociaż powiem szczerze że nie jest mi z tym dobrze bo wolałabym go odkladac Jak już śpi sobie spokojnie i głęboko. Dzisiaj właśnie go położyłam i sam zasnal, pojadl trochę swoją rączkę i zasnal. Ja też zaraz idę spać... normalnie padam na pysk
 
reklama
Czasem o 13 jestem w piżamie i bez sniadania:)) za to mały po 3 sniadaniach, przebrany 5 razy i wynoszony na rękach!

Jak ma dobry nastrój nie marudzi, to tez odkładam do łóżeczka czy do wózka i zasypia po jakimś czasie.
Uwielbiam jak zjada swoją rączkę<3 ale u nas to sygnał dla mamy, ze brzuszek jest całkiem pusty, wtedy nie zasnie za chiny
 
Beti super wyglądasz :) moja tez jak ssie pięsc to głodna, nie zaśnie, z mokrą pielucha też nie a jak się zsika to się budzi od razu i tyle spania... W ogóle często sika, wasze też?

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Beti na jaką chustę się zdecydowałaś? Szukam jakiejś używanej ale póki co nic fajnego mi się nie trafiło.
Vivienne u nas też pielucha ciągle pełna.
 
Betina ale co 15,20 minut? Zosi się tak zdarza,i do południa częściej niż po. Mhm

Jakiej chusty szukasz?

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Wybrałam Little Frog, to chyba chusta tkana długość 4.6 wzięłam trochę dłuższa, bo wygodniej mi wiązać węzeł z tyłu. W 4.2 krótkie miałam te konce.

Rety już się gubię w tych wszystkich kroplach które podaje dziecku. Na kolke, na przeziebienie, probiotyk, witamina, jeszcze czopki. Co kiedy i ile razy?? Wy też tyle tego macie?
 
Vivienne u nas co godzinę pielucha pełna, tylko w nocy lepiej.
Chustę chciałam o tym splocie skośnokrzyżowym, nie chciałabym wydać na nią zbyt dużo bo nie wiem czy będę używać. Mieszkam w małej miejscowości i tutaj nie ma żadnych doradców chustowych którzy pomogą wiązać a nie wiem czy z yt się nauczę. Tutaj jest takie zacofanie że aż mi się śmiać chce. Mówię mamie że podobają mi się takie chusty i może kupię, ona zdziwiona i mówi że będę wyglądać jak uchodźca. Kurtyna.
Kropelki daje espumisan i Wit.c
 
Betina u mnie w miescie tylko ja nosze od starszaka juz ;-) czasem sie czuje jak atrakcja turystyczna :p
spokojnie nauczysz sie z yt, a jak cos to doradcy udzielaja tez konsultacji przez komunikatory ;-)
 
Vivienne u nas co godzinę pielucha pełna, tylko w nocy lepiej.
Chustę chciałam o tym splocie skośnokrzyżowym, nie chciałabym wydać na nią zbyt dużo bo nie wiem czy będę używać. Mieszkam w małej miejscowości i tutaj nie ma żadnych doradców chustowych którzy pomogą wiązać a nie wiem czy z yt się nauczę. Tutaj jest takie zacofanie że aż mi się śmiać chce. Mówię mamie że podobają mi się takie chusty i może kupię, ona zdziwiona i mówi że będę wyglądać jak uchodźca. Kurtyna.
Kropelki daje espumisan i Wit.c
czyli standardowa pierwsza chusta. Preferujesz jakiś kolor? Przeglądam allegro i Olx dla koleżanki to jak coś znajdę mogę podesłać ;) choć największy wybór i najłatwiej znalezc będzie na Facebooku w grupie sprzedażowej chust.

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry