reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Jeszcze lepsze sa teksty typu Ty i dziecko? Albo Nie wyobrażam sobie Ciebie z dzieckiem:)
Nie żebym była jakimś nieodpowiedzialnym człowiekiem albo potworem tylko oczywiście dużo ludzi uważa ze skoro kobieta do 30 nie miała dziecka to znaczy ze jest karierowiczka, imprezowiczka, egoistka i nie chce dzieci. A ja chciałam mieć dziecko ale nie wychodziło i nie zalilam się co 2 osobie. A teraz zdziwko:)
 
reklama
Oj tam nie ma przeciez jednej dobrej recepty na życie, dzieci ani jednego czasu, jednym pisane jest wczesniej, drugim później :) Ja pierwsza córe urodziłam majac rocznikowo 22 lata (21 i pół) będąc w trakcie dwóch kierunków dziennych studiów :D Potem jedne zmieniłam na zaoczne.. ale poszłam do pracy.. wiec miałam na głowie studia dzienne, zaoczne, pracę na pełen etat i niespełna roczne dziecko :) Oj to był intensywny okres w życiu :) Ale ja tam lubie jak się dużo dzieje więc nie narzekam :) Ale tez cieszę się ze nie muszę teraz już studiowac, bo wiem, że trzeba czasem troche przystopowac, czas dzieciom tez się należy :) Doświadczenie w pracy juz tez jako takie jest, wiec mam nadzieję ze będzie gdzie wracać :) Teraz w tym roku skończe 26 lat.. ii powinnam juz isc zmierzyc cukier, łyknąć witaminy i odebrac Anitke z przedszkola :p
 
aaale jeszcze miałam napisac ze najważniejsze to znaleźć dla siebie odpowiedni czas i spełniac sie w tym co się robi, wiek to tylko metryka :) I juz na pewno nie trzeba sugerowac się opiniami innych bo nikt za nas życia nie przeżyje :p
 
Moja mama tez pozno miała dzieci szczegolnie w tamtych czasach , w wieku 29,30 i 38 lat :) ale mało kto wie jaki koszmar przeżyła w wieku 23 lat jak poroniła, ale udało sie potem az 3 razy :)

Ja ti nawet czasami mysle ze los chciał zebym pierw schudła 11 kg a potem zachodziła hahaahaha

Jak to sie mowi, zycie jest fajne jak przestanie sie je za powaznie traktować :)

A tak btw moze sie otaczam takimi ludźmi ale z moich znajomych jedna kolezanka ma dwójkę dzieci w tym pierwsze na studiach z wpadki - cała reszta koło i po 30
 
Julia może nic nie jest przesądzone, mam forumowa koleżankę która przeszła 2 poronienia, badania nie wykazały nic specjalnego, padlo podejrzenie ze organizm odrzuca męskie płody. Kiedy miała pozna 30ke i 3 córki pojawił się na świecie ich synek ;) Także życie potrafi pisac różne scenariusze, i te przykre bardziej jak i te cudowne, których nie koniecznie się spodziewamy :)
 
Pisałam szybko z tel bez emotek i cudzyslowia. Nie zamierzalam nikogo obrazić ani nic w tym stylu.

Nie będę już pisać nic w takim razie.

Miłego dnia.
 
reklama
Nie wiem o co ten bulwers niektórych dziewczyn. Przecież martusia do nikogo nie miała wyrzutów że dzieci ma po 30. Napisała że jej decyzją to mieć dzieci teraz a potem skupić się na karierze nikomu nie wytykala że tak późno dzieci ma. Naprawdę nikt tu na forum nie traktuje drugiego z wyższością więc sposcmy z tonu . a jeśli ktoś komuś kiedyś zarzucił że za późno się za dzieci bierze to nie porównujemy i nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora bo przykrość można komuś zrobić wielką. I tak jak "wy po 30" spodziewacie się pierwszego dziecka i wasi znajomi również dzieci maja po 30 tak u mnie wśród znajomych jest bardziej popularne dzieci przed 30 a potem skupia się na pracy. I zarówno jedena jak i druga możliwość u każdego sprawdzi się inaczej.
 
Do góry