reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Tusia mnie też nie, właśnie mówiłam długo że nie rozumiem tego fenomenu przecież są ładniejsze chusty ale mało mam doświadczenia z tymi z wyższej półki niż nati, może nie tylko indio tak ma ale teraz już wiem że ma moc ;)

Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Viv - u mnie podobnie to wygląda jak mam zakupy [emoji23]

Tusiaczek - dobry pomysł z chusta na trawę [emoji4] dzięki!

Karola - no to sobie ładnie noc zalatwilas. Ja tak zrobilam wczoraj... Kupiłam nowe smoczki do butelek (wymieniam co miesiąc) i pozwoliłam mężowi wziąć z półki. Kupił 3m+, owszem, ale do kaszki [emoji23] z trójprzepływem [emoji23]
Dziecko mokre, leżaczek mokry, mama wkurzona [emoji3]
 
Karola brawo Ty!! W ramach pocieszenia też tak kiedyś zrobiłam, a jak się dziwilam że tak szybko wypiła ;-)
Łucyjka wczoraj przespała porę kąpieli a taki był upał że postanowiłam ją rano wykąpać, no i kąpałam o 8. Jak myślicie ile muszę z nią w domu siedzieć po tej kąpieli? 2 godziny wystarczą?
 
Inis jak pierwszy raz wysłałam swojemu sms żeby kupił smoczki do butelki na wymianę (mam 6 butli) to pytał w jakich kolorach chce i po co nam 6 cumli :D bo nie doczytał dokładnie, a już był w sklepie i miał brać
 
Betina ja bym tyle nie czekała. Dobrze osuszyć i max pół Godziny zostać w domu ;-) na Zewnątrz nie ma mrozu :p

Moje chłopaki biją się o szczeniaczka... Chyba trzeba kupić Mlodemu swojego. Jak JeszcE raz Dziś Usłyszę piosenkę Jeśli humor masz od rana w dłonie klaszcz to dostanę do głowy...
 
Dzień dobry:) U nas nocka ładnie przespana. Mała obudziła mnie kupą, trzy dni nie robiła ale bez kataklizmu:p.
Po szczepionce już mała rożowa płaska plamka.
U nas buntu na wozek nie ma, tylko jak jest bardzo śpiąca to walczy w nim i czasem usypiam ją na rekach lub przy cycu jak mamy gdzie usiąsc. Właściwie powinnam już zmienic na spacerowke ale jakoś mi sie nie spieszy bo w niej na płasko nie bedzie tak wygodnie jak w gondoli, no ale w końcu trzeba bedzie.
 
reklama
Mój nadal smoczek jedynka. Tylko, ze trochę poszerzylam igła bo 2 go po prostu zalewa. Dlawi się i krztusi, czy ktoś tak ma? Kurde zaraz 5 msc konczy

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry