reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A ja mam takie pytanie nie odnośnie dzieciatek tylko współżycia po porodzie. Jak to jest? Któraś to juz przeżyła? Boli? Czy moze na początku analny stosunek lepszy? Chociaż i go się obawiam, bo byłam nacinana i mam chore przeczucia, że pekne. A nie ukrywam, mój partner bardzo potrzebuje bliskości...
 
reklama
A ja mam takie pytanie nie odnośnie dzieciatek tylko współżycia po porodzie. Jak to jest? Któraś to juz przeżyła? Boli? Czy moze na początku analny stosunek lepszy? Chociaż i go się obawiam, bo byłam nacinana i mam chore przeczucia, że pekne. A nie ukrywam, mój partner bardzo potrzebuje bliskości...

Mnie bolało. Bardziej niż pierwszy raz. Później spróbowaliśmy jeszcze raz i nadal bolało... Teraz znowu mam jakieś krwawienie, więc dalej nie próbujemy.
 
A ja mam takie pytanie nie odnośnie dzieciatek tylko współżycia po porodzie. Jak to jest? Któraś to juz przeżyła? Boli? Czy moze na początku analny stosunek lepszy? Chociaż i go się obawiam, bo byłam nacinana i mam chore przeczucia, że pekne. A nie ukrywam, mój partner bardzo potrzebuje bliskości...
U mnie bylo super nic nie bolało ale ja nie byłam nacinana jedynie jakas śluzówka mi pękła wiec zszyli.

Ale po ciąży bolało byl dyskomfort .
W dużej mierze zalezy kto co mial szyte.
U mnie 3 poród i teraz bylo najlepiej.
 
A ja mam takie pytanie nie odnośnie dzieciatek tylko współżycia po porodzie. Jak to jest? Któraś to juz przeżyła? Boli? Czy moze na początku analny stosunek lepszy? Chociaż i go się obawiam, bo byłam nacinana i mam chore przeczucia, że pekne. A nie ukrywam, mój partner bardzo potrzebuje bliskości...
Ja nie byłam nadcinana ani nie pękłam tylko w środku miałam 2 szwy położna stwierdziła ze to taka kosmetyka, mnie troszkę bolało na początku, ale mąż bardzo mnie uspokoił i dzięki jego czułości potem było już super. Rozmawiałam wcześniej z małżonkiem że boję się bólu lub tego że nie będzie nam tak przyjemnie jak przed porodem więc znając moje obawy mógł dać mi odpowiednie wsparcie psychiczne podczas stosunku.
 
Ja juz mialam .w 6tyg dostalam .Trwal tydz.teraz czekam na kolejny .
We wtorek mam wizyte u giny .Jakies zabezpieczenie musze wybrać 🤔
Ja wizytę mam w poniedziałek, o ile nie odwołają. Też bym chciała jakieś zabezpieczenie, ale obawiam się, że nic nie będzie odpowiednie, ponieważ nie mogę hormonów, że względu na trombofilie...A nie chciałabym w sumie ufać jedynie prezerwatywom. Mam nadzieję że lekarz coś dla mnie znajdzie.
 
reklama
Kto robi zakupy w rosmanie przez aplikacje?
Chciałam zamówić deserki na potem bo sa w promocjibte rosmanowe po 3,19 z 3,99 ale nie wiem czemu mi nie nalicza tej promocyjnej ceny tylko ta 3 99.
Proszę o pomoc jeżeli ktoś cos wie w tym temacie
 
Do góry