reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, w 51015 są wyprzedaże i dla niemowlaków można kupić np. bodziaki za 5.99zł. Ja jeszcze nie kupuję ale tym z was co już znają płeć, może się coś przydać.
 
Wlasnie patrze na ich stronie. Tulko jedna rzecz za 5.99 w kolorze rozowym. Bez nogawek i bez rekawkow.
Reszta w cenach normalnych jakby nie patrzec pomimo promocji. A co najwazniejsze nie ma juz rozmiarowek.

Do wyprawki polecam wyprawe do Smyka :)
Ceny do -70%. No.3xpajacyki z 90 na 40. Wszystkie prawie rozmiary.
Ja na dwa razy kurs musialam zrobic ;) ale z ubranek juz mam prawie wszystko na 52,58,64
Dziewczyny, w 51015 są wyprzedaże i dla niemowlaków można kupić np. bodziaki za 5.99zł. Ja jeszcze nie kupuję ale tym z was co już znają płeć, może się coś przydać.
 
Ja zaszalałam ostatnio właśnie tam :) teraz rzeczywiście im końcówki zostały, ale można coś jeszcze wyszukać ;)
Dziewczyny, w 51015 są wyprzedaże i dla niemowlaków można kupić np. bodziaki za 5.99zł. Ja jeszcze nie kupuję ale tym z was co już znają płeć, może się coś przydać.
20190716_174332.jpeg
20190716_174138.jpeg
20190716_174213.jpeg
20190716_174249.jpeg
20190716_174424.jpeg
 
Wlasnie patrze na ich stronie. Tulko jedna rzecz za 5.99 w kolorze rozowym. Bez nogawek i bez rekawkow.
Reszta w cenach normalnych jakby nie patrzec pomimo promocji. A co najwazniejsze nie ma juz rozmiarowek.

Do wyprawki polecam wyprawe do Smyka :)
Ceny do -70%. No.3xpajacyki z 90 na 40. Wszystkie prawie rozmiary.
Ja na dwa razy kurs musialam zrobic ;) ale z ubranek juz mam prawie wszystko na 52,58,64
W sumie to masz rację. Przepatrzyłam i rzeczywiście jest tylko jedno body za 5.99zł a reszta w normalnych cenach. I jeszcze na dodatek jak to napisałaś bez rąk i bez nóg co na styczeń się raczej nie przyda. U mnie "smyka" nie ma. Jest jeden sklep z dziecięcymi ubrankami i ceny ma kosmiczne.Bliżej świąt wybiorę się do Ostrowca, tam zaszaleję.
 
Wejdz na strone smyka. Wszystko mam w sklepie na żywo wymacane [emoji12] Jak cos ci wpadnie w oko to daj znać, napiszę Ci czy warte zakupu :)
W sumie to masz rację. Przepatrzyłam i rzeczywiście jest tylko jedno body za 5.99zł a reszta w normalnych cenach. I jeszcze na dodatek jak to napisałaś bez rąk i bez nóg co na styczeń się raczej nie przyda. U mnie "smyka" nie ma. Jest jeden sklep z dziecięcymi ubrankami i ceny ma kosmiczne.Bliżej świąt wybiorę się do Ostrowca, tam zaszaleję.
 
Hej dziewczyny, ja też już mam straszną ochotę na szaleństwa zakupowe ale na razie czekam do sierpnia aż poznam płec. Super są w smyku i h&m promocje - mam całą masę ubrań pododawanych jako ulubione! Dzis kolezanka oddała mi caaaała torbe nowych ubranek bo za duzo juz podostawała od ludzi więc się podzieliła;)
1563615735423~2.jpeg
 
reklama
Super :)
Ja do koszyka w Smyku dodawałam już od grudnia. A liste na szpital, zakupy itp mam od stycznia skomponowaną ;) hehe
Hej dziewczyny, ja też już mam straszną ochotę na szaleństwa zakupowe ale na razie czekam do sierpnia aż poznam płec. Super są w smyku i h&m promocje - mam całą masę ubrań pododawanych jako ulubione! Dzis kolezanka oddała mi caaaała torbe nowych ubranek bo za duzo juz podostawała od ludzi więc się podzieliła;)Zobacz załącznik 1000491
 
Do góry