reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja nie bardzo ogarniam temat, o co chodzi z tym wezwaniem do zapłaty. Tutaj w Belgii jest chyba trochę inaczej. Zobaczy się jak to się potoczy, w każdym razie brat nie męża wspiera nas w tej sprawie, więc jestem dobrej myśli.
Właśnie najgorzej się zorientować i połapać. Na początku myślałam że policja komornik i tyle. A tu tyle papierologi :/
 
reklama
Dobrą wiadomość dziś dostałam. Albo wyśniłam 😃 ale to chyba przez ten wczorajszy stres właśnie z tym związany; głęboko w podświadomości się to zadomowiło...
Wyśniłam, ze mi pieniążki oddadzą.
Dostałam maila od Openbed. Dziś rano przelali mi połowę i drugą połowę mam dostać przelewem w ciągu 30 najbliższych dni. Po południu zadzwonili i potwierdzili przelew na moje konto, co prawda narazie tylko połowę ale dobre i to.
 
Dobrą wiadomość dziś dostałam. Albo wyśniłam 😃 ale to chyba przez ten wczorajszy stres właśnie z tym związany; głęboko w podświadomości się to zadomowiło...
Wyśniłam, ze mi pieniążki oddadzą.
Dostałam maila od Openbed. Dziś rano przelali mi połowę i drugą połowę mam dostać przelewem w ciągu 30 najbliższych dni. Po południu zadzwonili i potwierdzili przelew na moje konto, co prawda narazie tylko połowę ale dobre i to.
Dziś jakiś dzień Matki boskiej pieniężnej :))
 
Dobrą wiadomość dziś dostałam. Albo wyśniłam 😃 ale to chyba przez ten wczorajszy stres właśnie z tym związany; głęboko w podświadomości się to zadomowiło...
Wyśniłam, ze mi pieniążki oddadzą.
Dostałam maila od Openbed. Dziś rano przelali mi połowę i drugą połowę mam dostać przelewem w ciągu 30 najbliższych dni. Po południu zadzwonili i potwierdzili przelew na moje konto, co prawda narazie tylko połowę ale dobre i to.
No to sukces🙂 masz problem z głowy
 
reklama
Na wczorajszej wizycie gin powiedziala, zeby juz nie brac witamin. Pytalam czy na ewentualne skurcze lydek mozna magnez to potwierdzila, ze tak bo chodzi jej o te witaminy dla ciezarnych.
No to ja takich nie bralam - moja pregna plus pod tym wzgledem ma ograniczony sklad ;) i dopytalam, ze i tak nadal bede ja brac ze wzgledu na tarczyce - ma jod, wit d3 i kwad foliowy - te trzy mam brac bo zalecil endokrynolog. Ilosc zelaza, ktore poza tym pregna posiada nie wzbudzila sprzeciwu.
Hmmm... Czyzbym xle sie witaminizowala podczas ciazy ;)
/Z tym odstawieniem witamin chodzil o to, zeby dziecko nie bylo sztucznie przekarmione. Moja Mala i tak jest duza/

Czy Wam tez gin zalecil przestac brac witaminy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry