reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja jestem jakiś trudny przypadek.
Tyle magnezu zjadam i normalnie jest ok ale nawet przy tej dawce jaką łyka w ciągu dnia wystarczy że się trochę zestresuje i najbliższa noc jest trudna, niespokojna jak moje stopy.
A sprawdzalas czy nie powinnas suplementowac potasu??
Wydaje mi sie ze tez ma znaczenie przy Twojej dolegliwosci
 
No właśnie ja też tak słyszałam, ze nie każde chcę smoka, a po co na siłę. Jak bedzie cycku to bedzie spać lepiej. Ja to sie boje tych kolek mam nadzieje ze nie bedzie ich miał w ogole mam nadzieje ze bedzie spokojny, chciałabym zeby był.
W szkole rodzenia mówili żeby dziecko nie miało kolek rodzice nie moga się stresować i muszą dużo bobasa przytulać 😅
 
Magnez i potas - w duecie.
Tak mi cos sie obija po glowie... Nie wiem...
Potas na pewno jest w pomidorach - ja uwielbiam.
Dokładnie.
Biorę też de cramp i magnetop oraz piję wodę z magnezem ale nie mam teraz pewnosci czy już w tych suplementach jest jakiś potas... pomidory jem codziennie. Nawet banana dziś zjadłam w południe. Tu też znajdziemy dużo potasu.
 
reklama
No dokładnie. Tu nic się nie dzieje a na zamkniętej ciężko nadążyć czytać
Na zamkniętej grupie zaglądam kilka razy w ciągu dnia i często nawet nie udzielam się bo czasu brak... To fakt że dużo jest dziewczyn aktywnych. Ale gdybym nie zaglądała to wieczorem byłoby ciężko nadrobic xx stron a tak na spokojne jestem na bieżąco i mogę pisać.
 
Do góry