reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny, ja po wizycie; wszystko w porządku, synek waży około 2100gr. Główka w dół. Ma ważyć nie więcej jak 3,4kg.jako że jestem Nie pierwszej młodości...
Zdjęcie szwów 12 grudnia (wynegocjowane - chciala na 17/18 grudnia)! Już odliczam dni 🥳.
Poprosiłam o znieczulenie przy tym ściąganiu. Odradzila mi, że to nie dobrze dla szyjki (szybciej się może zdegradować), ale i pocieszyla, że jeśli będzie ciężko to zrobi to znieczulenie.
 
reklama
Dziewczyny, ja po wizycie; wszystko w porządku, synek waży około 2100gr. Główka w dół. Ma ważyć nie więcej jak 3,4kg.jako że jestem Nie pierwszej młodości...
Zdjęcie szwów 12 grudnia (wynegocjowane - chciala na 17/18 grudnia)! Już odliczam dni 🥳.
Poprosiłam o znieczulenie przy tym ściąganiu. Odradzila mi, że to nie dobrze dla szyjki (szybciej się może zdegradować), ale i pocieszyla, że jeśli będzie ciężko to zrobi to znieczulenie.
To juz tak blisko :)
 
Dziewczyny ja też dziś po wizycie
IMG_20191126_204630.jpg
31+6. Mały ma 1850g :) dziś nie bardzo chciał pozować do zdjęć. Zasłaniał się ręką a później dodał do tego stopę ;) dr próbowała rozbujać brzuch żeby się ruszył i nagle na 3d było widać grymas. Normalnie mały, wściekły czlowieczek którego ze snu chcieli wyrwać ;)
IMG_20191126_204608.jpg
 
Dziewczyny ja też dziś po wizycie Zobacz załącznik 104991331+6. Mały ma 1850g :) dziś nie bardzo chciał pozować do zdjęć. Zasłaniał się ręką a później dodał do tego stopę ;) dr próbowała rozbujać brzuch żeby się ruszył i nagle na 3d było widać grymas. Normalnie mały, wściekły czlowieczek którego ze snu chcieli wyrwać ;)Zobacz załącznik 1049914
Jeszcze nie wyszedl z brzucha a juz sie zlosci? ;)
Super fotki 😀
 
Dziewczyny ja też dziś po wizycie Zobacz załącznik 104991331+6. Mały ma 1850g :) dziś nie bardzo chciał pozować do zdjęć. Zasłaniał się ręką a później dodał do tego stopę ;) dr próbowała rozbujać brzuch żeby się ruszył i nagle na 3d było widać grymas. Normalnie mały, wściekły czlowieczek którego ze snu chcieli wyrwać ;)Zobacz załącznik 1049914
Ładne foteczki, wyraźnie widac twarzyczkę.😍 W porównaniu do mojego syna to naprawdę jest duży. W czwartek 35 tc.
U mnie podobnie, zasłaniał sie rączka albo nòzka. Nie wiem, zdjęcie dostałam, ale nawet nie wiedziałam co przedstawia, dopiero jak nam wytlumaczyła... dlatego nie pochwalę się, bo naprawdę nie ma czym. 😥
 
Też wam się pochwalę moją paskudnicą :)
Na 100% DrakuLaura będzie :p Obecna masa to 2 kg +/- na tych hadlockach widzę że ma od 1916 do 2248. Wiek płodu względem masy 32+3 czyli jest o jeden dzień młodsza niz wdl om :p
szerokość główki 77 MM 30 + 6
obwód główki 288 mm 31+5
Brzusio 294 mm 33+3
kość udowa 65 mm 33+4
Jeszcze tu są jakieś % FL/BPD=84,42% fl/hc=22,57% fl/ac- 22,11% i hc/ac 97,96%...
No to też ma mniejszy łepek, nic mi nie gadał na ten temat. Wnikliwie oglądał jej twarzoze. Pozostałymi parametrami was nie zanudzam.
Łozysko nigdzie sobie nie poszło, siedzi z tyłu. II stopień dojrzałości. Laura leży glacą w dół
1574856356569.png
 
Jakie wasze pociechy mają ułożenie?

Moja co prawda ma główkowe, ale tylne...juz mnie nastraszyla ginekolog, ze nieprawidlowe do porodu. Potem uspokajala, ze dziecko ma jeszcze trochę czasu by sie odwrócić buzią do kręgosłupa. No i ma główkę strasznie nisko, pod wzgorkiem łonowym...i na dodatek odgiętą do tyłu :(
Jedyny plus, że w końcu zdjął nogi z buzi.
 
reklama
Do góry