reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Witajcie kochane [emoji178] jak tam wasze brzuszki? Rosną jak na drozdzach czy nic jeszcze nie widać?
U mnie dziś 12+6 i brzuszka ukryć już się nie da! [emoji2960]
A co do płci, mamy już 2,5 letniego synka i szczerze to obojętne nam było co pojawi się teraz w brzuszku, zaproponowałam mężowi ciąże niespodziankę [emoji2956] ale powiedział ze nie wytrzyma, musi wiedzieć kto w moim brzuszku mieszka [emoji12]
I tym sposobem w 12+1 dowiedzieliśmy ze będziemy mieć DZIEWCZYNKĘ [emoji178][emoji73][emoji178]Wszyscy w rodzinie obstawiali chłopca a tylko ja dziewczynkę [emoji2956][emoji106]nadal w to nie wierze!
Najważniejsze żeby było zdrowe, reszta się nie liczy [emoji3590] Tego wam dziewczyny i sobie życzę [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

U mnie jeszcze mało widać chyba ze wieczorem a dziś już 16+0 [emoji2960] super, gratuluje dziewczynki! Ja jeszcze 1,5tyg muszę czekać na wizytę, mam nadzieje ze już wtedy powie kto mieszka
 
reklama
U mnie dziś 12+0, wg usg 12+6 i również już mam widoczny brzuszek, aż się dziwię ze tak szybko [emoji16]
Witajcie kochane [emoji178] jak tam wasze brzuszki? Rosną jak na drozdzach czy nic jeszcze nie widać?
U mnie dziś 12+6 i brzuszka ukryć już się nie da! [emoji2960]
A co do płci, mamy już 2,5 letniego synka i szczerze to obojętne nam było co pojawi się teraz w brzuszku, zaproponowałam mężowi ciąże niespodziankę [emoji2956] ale powiedział ze nie wytrzyma, musi wiedzieć kto w moim brzuszku mieszka [emoji12]
I tym sposobem w 12+1 dowiedzieliśmy ze będziemy mieć DZIEWCZYNKĘ [emoji178][emoji73][emoji178]Wszyscy w rodzinie obstawiali chłopca a tylko ja dziewczynkę [emoji2956][emoji106]nadal w to nie wierze!
Najważniejsze żeby było zdrowe, reszta się nie liczy [emoji3590] Tego wam dziewczyny i sobie życzę [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Ohy oby bo chyba każda z nas się tego obawia [emoji51]
Uważam, ze trzeba być dobrej myśli i planować poród rodzinny, odwiedziny w szpitalu itp, ale równocześnie lepiej nastawiać się na lockdown i brak takiej możliwości. Na mniej najgorzej działa zmiana planów, nie umiem sobie z tym radzić. W związku z tym już teraz „godzę się” z wizją samotnego porodu w grudniu/styczniu, żeby potem nie płakać i nie wpaść w panikę, ze nie dam rady itp. A Wy jak uważacie? Myślicie, ze będziemy rodziły same, czy z partnerami? Miłego dnia!
 
Uważam, ze trzeba być dobrej myśli i planować poród rodzinny, odwiedziny w szpitalu itp, ale równocześnie lepiej nastawiać się na lockdown i brak takiej możliwości. Na mniej najgorzej działa zmiana planów, nie umiem sobie z tym radzić. W związku z tym już teraz „godzę się” z wizją samotnego porodu w grudniu/styczniu, żeby potem nie płakać i nie wpaść w panikę, ze nie dam rady itp. A Wy jak uważacie? Myślicie, ze będziemy rodziły same, czy z partnerami? Miłego dnia!
Obawiam się że same. Skoro teraz nawet nie ma odwiedzin w szpitalach. I ciągle trąbią o kolejnej fali zachorowań. Choć bardzo chciałabym się mylić
 
Obawiam się że same. Skoro teraz nawet nie ma odwiedzin w szpitalach. I ciągle trąbią o kolejnej fali zachorowań. Choć bardzo chciałabym się mylić
U mnie w szpitalu obecnie są wizyty od godziny 14 do 16 Max 1 osoba do chorej osoby nie wiecej . Ale nie spodziewam się ani nie nastawiam ze będziemy mogły mieć przy sobie w styczniu partnerów 🥺 przykre to …
 
Hej
Po badaniach prenatalnych i wsztstko ok,❤️👶💞 maleństwo szalało w brzuszku.
Jeszcze pappa i komplet.
Ja sobie nie wyobrażam samej pobytu w szpitalu🥺 po cholere te szczepienia jak znowu nas pozamykaja😵 licze na cud.
 

Załączniki

  • IMG_20210716_114424.jpg
    IMG_20210716_114424.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 129
reklama
Gratulacje, śliczne zdjęcie [emoji3590] Który dziś tc?

Dokladnie, po co te szczepienia jak już z góry jest przesadzone ze będzie kolejna fala...
Hej
Po badaniach prenatalnych i wsztstko ok,[emoji3590][emoji64][emoji179] maleństwo szalało w brzuszku.
Jeszcze pappa i komplet.
Ja sobie nie wyobrażam samej pobytu w szpitalu[emoji3064] po cholere te szczepienia jak znowu nas pozamykaja[emoji43] licze na cud.
 
Do góry