reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

U mnie intuicja zawiodła, ciąża straszna, wszystkie możliwe objawy, dlatego myślałam, że będzie dziewczynka, cera mi się strasznie pogorszyła...
Mąż mówił, że siedzi Marysia w brzuszku, na wizycie u ginekologa powiedziałam, że właśnie mąż mówi, że będzie Marysia, a tu pani przy usg powiedziała "przykro mi ale u Marysi widać, że coś dynda". Wybieraliśmy pomiędzy Filip, a Wojtuś, zapytałam synka czy Wojtuś, czy Filip.? Synek powiedział Wojtuś i takim sposobem mamy Wojtusia w brzuszku :D
Właśnie staram się nie sugerować tym ze mam smaki na coś to będzie chłopczyk czy dziewczynka . Cerę niby mam ładną tzn taka jaka miałam przed ciazą . Kiedyś jak dziewczyny podeslaly kalendarz chiński sprawdziłam i tam wychodzi ze chłopak ale tym się akurat nie sugeruje 🙈🤪. U mnie partner i tata wmawiają ze będzie chłopak , moja mama z kolei ze dziewczynka 😍 póki co jak gadam do brzuszka to zwracam się tak jak do chłopaka 😂😉 ale to tak jak wspominałam sugeruje się tylko intuicją nie zabobonami 🤪😂
 
reklama
Właśnie staram się nie sugerować tym ze mam smaki na coś to będzie chłopczyk czy dziewczynka . Cerę niby mam ładną tzn taka jaka miałam przed ciazą . Kiedyś jak dziewczyny podeslaly kalendarz chiński sprawdziłam i tam wychodzi ze chłopak ale tym się akurat nie sugeruje 🙈🤪. U mnie partner i tata wmawiają ze będzie chłopak , moja mama z kolei ze dziewczynka 😍 póki co jak gadam do brzuszka to zwracam się tak jak do chłopaka 😂😉 ale to tak jak wspominałam sugeruje się tylko intuicją nie zabobonami 🤪😂
No ja cały czas młody, młody do brzuszka mówię 😂 mąż mówi, że wyglądam lepiej niż w poprzedniej ciąży, a wtedy był chłopak🤔 specjalnie jeść nie muszę, więc jeżeli faktycznie to dziewczynka, to chyba dba o wagę 😅
 
U mnie jeżeli chodzi o jedzenie, to różnie słodkie, kwaśne, także tym w ogóle się nie sugerowałam, bo z tego co mówią, to bym miała i chłopca i dziewczynke 😂 jedyne od czego mnie odrzuciło, to była kawa na początku, ale już od tygodnia jest okej i mogę pić, ale jeżeli chodzi o mięso smażone, to nie ma takiej opcji, żebym zjadła, od razu na wymioty mnie zbiera...
Mój codzienny faworyt, to surowy ogórek, pomidor i do tego ser sałatkowy /feta i dzień bez nektarynki, to dzień stracony 😁
 
U mnie jeżeli chodzi o jedzenie, to różnie słodkie, kwaśne, także tym w ogóle się nie sugerowałam, bo z tego co mówią, to bym miała i chłopca i dziewczynke 😂 jedyne od czego mnie odrzuciło, to była kawa na początku, ale już od tygodnia jest okej i mogę pić, ale jeżeli chodzi o mięso smażone, to nie ma takiej opcji, żebym zjadła, od razu na wymioty mnie zbiera...
Mój codzienny faworyt, to surowy ogórek, pomidor i do tego ser sałatkowy /feta i dzień bez nektarynki, to dzień stracony 😁
U mnie dni bez nektarynki też nie istnieją 😅
 
U mnie jeżeli chodzi o jedzenie, to różnie słodkie, kwaśne, także tym w ogóle się nie sugerowałam, bo z tego co mówią, to bym miała i chłopca i dziewczynke 😂 jedyne od czego mnie odrzuciło, to była kawa na początku, ale już od tygodnia jest okej i mogę pić, ale jeżeli chodzi o mięso smażone, to nie ma takiej opcji, żebym zjadła, od razu na wymioty mnie zbiera...
Mój codzienny faworyt, to surowy ogórek, pomidor i do tego ser sałatkowy /feta i dzień bez nektarynki, to dzień stracony 😁
Ja z kolei pączki bym jadła codziennie 🥰🙈😂😂
Bolognese co drugi dzień 😉
Ryby mi śmierdzą i się nie chyce….
Mozzarella , pomidorki wjeżdżają jak nic 😉 kiszone tak samo 🤤. Lody koral w kubku inne feeee 🤪😂😂 . Miesa tez mało jem . Co do owockow to nektarynki , białe winogrono , klementynki ❤️.
Zaczynam się martwić bo mdłości już coraz mniejsze a smaki coraz większe i głód się częściej odzywa 😂. Póki co to narazie waga na +0 ale tylko czekać aż kilogram pyknie za kilogramem 😂❤️
 
Ja ostatnio 3 razy jeździłam do cukierni za sernikiem i juz mialam kupic ser i sama zrobic ale w sklepie nie bylo to aż poczułam łzy w oczach😂 ale za trzecim podejściem udało mi się kupić;p
 
Hejka 🙂 Bardzo miło mi w końcu prawie ,,osobiście" Was wszystkie poznać. Pochłonęłam Wasze forum (700stron) w dwa dni 😁😁 ale musiałam wszystko przeczytać 😇 Mam 28lat i jest to moja trzecia już ciaza. Pierwsza była biochemiczna, druga pozamaciczna, teraz w końcu prawidłowa. Chyba to był powód że tak długo nie szukałam żadnego forum, ani nie miałam odwagi nic napisać. Powiem szczerze że do tej pory biorę to trochę z dystansem. Obecnie jestem w 13t+2d i 19.07 miałam pierwsze badanie prenatalne ktore potwierdziło że faktycznie wszystko jest narazie ok.. Bardzo miło czyta się jak się tutaj wspieracie wzajemnie 🥰🥰🥰 i pomyślałam że też tego teraz potrzebuje. Na codzień leczę się na depresję, ale udało mi się zejść z antydepresantów parę tygodni temu już całkiem. Nawet nie wiecie jaki kamień z serca że Was też bolały brzuchy na poczatku, że też nie macie na nic siły i że też czasem płaczecie !!!! 🤗🤗🤗 ja od początku ciąży jestem na l4 i przez pierwszy trymestr miałam USG robione co dwa tygodnie. Może przez moja historię. W każdym razie czuje się zaopiekowana i mamy już tyle zdjęć że szukam pomału albumu 😁 Bardzo szczerze podziwiam czytając Wszystkie Mamy które godzą nasz stan z praca 💪 szacun, oraz te które już mają pociechy na zaopiekowaniu 🤯 jeszcze większy szacun 💪💪💪 Bardzo życiowe to Nasze forum 😞 niestety czasami łzy się cisną do oczu jak czytam ile dziewczyn już nie ma nadzieji 😞😞😩 znam bardzo dobrze, jak ktoś napisal, żadne słowa tego nie ulecza. Bardzo musimy być twarde. Mam nadzieję że razem będzie Nam tu raźniej w tym szalonym czasie 🙃😍 bardzo chętnie dołączyłabym też do prywatnej grupy bo widzę że tu ucichlo 😘
 
reklama
Mam mnóstwo pytań, a najbardziej ciekawi mnie czy są tu dziewczyny z okolic Bielska-Bialej, lub Kęt które miałyby ochotę się spotkać i sobie trochę pogadac 😜 szukam twórczego zajęcia spędzenia czasu i myślę że fajnie by było wymienić doświadczenia face to face 😝
 
Do góry