reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Tak skracala sie w 5 msc juz , zalozyl mi pessar , a dzis sprawdzal szyjkę i sciagnal go zeby zobaczyć od środka i nadal sie skraca 😔
A ile wynosiła w 5 mc, ze założył pessar? Aktualnie ile ma szyjka?
Ja dziś idę do gina szybciej, bo coś czuje, ze i mój się pcha na świat za wcześnie (31tc)
 
reklama
Spokojne, spokój w tej sytuacji jest najważniejszy. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Najważniejsze że z Malutka wszystko dobrze. Dla pocieszenia, moja przyjaciółka od 5 miesiąca miała szyjkę 2.5 cm, nie miała zadnego szwu ani nic założonego, a urodziła w 40+2 [emoji6]
Hej
Byłam u gin - córka waży juz 1636g ,jest ok ciąża nie jest zagrożona ale niestety nie uniknę porodu przedwczesnego .. mam leżeć , ze względu ze mam w domu Oliwie nie weźmie mnie do szpitala.. takto byłabym tam do końca jak nie urodze.
Obecnie 30+2

Jestem przerażona [emoji24][emoji24][emoji24] boje się... i to nie jest moja wina ani jego.. taka natura , urodzilam wczesnie to i to było możliwe,zeurodze wczesnie.. ale kuwa niech siedzi jeszcze w brzuchu [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Dostałam 2zastrzyki na płuca
 
Jestem już po wizycie u ginekologa.
Zapytalam o konflikt serologiczny. Dopiero jak sama ruszyłam temat, lekarz zaproponował zastrzyk. Także ja swój otrzymam pod koniec tygodnia. Córcia ułożona w poprzek. Waży 1118g, a mamy 29+3.
Co za nieogar z tego lekarza 😤🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ To on powinien tego pilnować, a nie Ty. Grunt, ze z malutką wszystko ok, gratulacje :)
 
Jestem już po wizycie u ginekologa.
Zapytalam o konflikt serologiczny. Dopiero jak sama ruszyłam temat, lekarz zaproponował zastrzyk. Także ja swój otrzymam pod koniec tygodnia. Córcia ułożona w poprzek. Waży 1118g, a mamy 29+3.
Ja mam odwrotny stan tzn. ja rh+ a partner rh-. Ale też nawet nie wiedziałam, że gdyby była potrzeba to, że taki zastrzyk jest wskazany.
34 miała
Kurcze zapomnialam z nerwów ile dzis ma .. a zappmnial zapisać 🤦🏼‍♀️

To trzymam kciuki,żeby i twój bobas siedział jak najdłużej!
Ja również trzymam kciuki. Myślę, że dobrze, że lekarze dbają i monitorują stan oraz nie ignorują jakiś objawów.
 
Hej
Byłam u gin - córka waży juz 1636g ,jest ok ciąża nie jest zagrożona ale niestety nie uniknę porodu przedwczesnego .. mam leżeć , ze względu ze mam w domu Oliwie nie weźmie mnie do szpitala.. takto byłabym tam do końca jak nie urodze.
Obecnie 30+2

Jestem przerażona 😭😭😭 boje się... i to nie jest moja wina ani jego.. taka natura , urodzilam wczesnie to i to było możliwe,zeurodze wczesnie.. ale kuwa niech siedzi jeszcze w brzuchu 😭😭😭😭
Dostałam 2zastrzyki na płuca
Trzymam kciuki żeby siedziała dzidzia jak najdłużej :) u mnie podobnie dzisiaj 30+4 i też zagrożenie... staram się lezec jak najwięcej chociaz 3.5 latka na stanie tego nie ułatwia. Chociaż czasem jest naprawdę wyrozumiała 😀
 
reklama
Trzymam kciuki żeby siedziała dzidzia jak najdłużej :) u mnie podobnie dzisiaj 30+4 i też zagrożenie... staram się lezec jak najwięcej chociaz 3.5 latka na stanie tego nie ułatwia. Chociaż czasem jest naprawdę wyrozumiała 😀
Hehe wiem cos o tym, mam w domu 16 miesięczną córkę i siedzi przy mnie i sie bawi , mama jak ja wezmie do innego pokoju by się pobawić to i tak przynosi zabawki do mnie do łóżka i tu chce być 🙈😘
 
Do góry