reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny a do ginekologa idziecie prywatnie czy NFZ? Ja cały czas bije się z myślami :( najchętniej bym chciała prywatnie usg i wizyty a z NFZ skierowania na badania ale podobno niechętnie dają :/
 
reklama
Po prostu moja mama dzisiaj już się tak wku**** że poruszała niebo i ziemie aby znaleźć mi dobrego fachowca bo wierzcie mi lub nie ... tutaj nigdzie się nie można zarejestrować ! No nie ma terminów !!! Wróciłam taka wściekła z pracy już i zrezygnowana że wzięła sprawy w swoje ręce i udało jej się dodzwonić do bardzo dobrego specjalisty niedaleko Nas .. no i poprosiła go aby zadzwonił do mnie i mnie uspokoił trochę i wziął mnie pod swoje skrzydła bo oczywiście moja Pani gin już się nie odezwała mino że do niej pisałam z prośba o termin .. także mam swój oficjalny termin 26.05 na godzinę 13 :) to według miesiączki będzie 6t6d ,mówił ze wcześniej nie ma sensu bo będę tylko się stresować .. kazał się nie denerwować , myśleć pozytywnie , brać witaminki i się oszczędzać a w robocie ściemniać jak się da i nie patrzeć na kogoś .... 🤣
A jaki ma sympatyczny i miły głos ... a jak się fajnie śmieje ... aż mi humor poprawił !
Dziewczyny a do ginekologa idziecie prywatnie czy NFZ? Ja cały czas bije się z myślami :( najchętniej bym chciała prywatnie usg i wizyty a z NFZ skierowania na badania ale podobno niechętnie dają :/
Ja do tego co jestem już oficjalnie umówiona idę prywatnie ale przyjmuje też w mojej przychodni na NFZ a do tego jest położnikiem w szpitalu - wiec moja mami upiekła mi trzy pieczenie na jednym ogniu 😎
 
Dziewczyny a do ginekologa idziecie prywatnie czy NFZ? Ja cały czas bije się z myślami :( najchętniej bym chciała prywatnie usg i wizyty a z NFZ skierowania na badania ale podobno niechętnie dają :/
Ja prywatnie. Ale to pewnie zależy też kto na kogo trafi. Moja koleżanka chodziła przez całą ciążę na NFZ i chwaliła. Tylko fakt, że ciąża praktycznie książkowa - żadnych krwawień, plamień i innych historii. Jedynie poszła sobie dodatkowo na prenatalne. Ja chyba za bardzo się cykam i wolę chodzić prywatnie, mieć ginekologa pod telefonem no i mieć te USG co 3 tygodnie.
 
Dziewczyny a do ginekologa idziecie prywatnie czy NFZ? Ja cały czas bije się z myślami :( najchętniej bym chciała prywatnie usg i wizyty a z NFZ skierowania na badania ale podobno niechętnie dają :/
Ja mam na NFZ świetną lekarkę i jeśli ciąża będzie przebiegała prawidłowo to będę pod jej opieką. Jeśli będą jakieś komplikacje to pomyślę, o prywatnych specjalistach. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze 👍
 
Ja prywatnie. Ale to pewnie zależy też kto na kogo trafi. Moja koleżanka chodziła przez całą ciążę na NFZ i chwaliła. Tylko fakt, że ciąża praktycznie książkowa - żadnych krwawień, plamień i innych historii. Jedynie poszła sobie dodatkowo na prenatalne. Ja chyba za bardzo się cykam i wolę chodzić prywatnie, mieć ginekologa pod telefonem no i mieć te USG co 3 tygodnie.
Ja pierwszą ciąże prowadziłam całą na NFZ , poszłam do pierwszego lepszego gina .. czekałam w poczekalni i wszedł .. chłop jak dąb , łapy wielkie , wąs .. okulary jak denka od słoika , prochowiec i teczka ... byłam przerażona jego wizualnym wyglądem ... ale był tak świetnym fachowcem .. może trochę mało mówił , a ja sobie lubię pogderać troszkę ... ale moją pierwszą ciąże prowadził naprawdę rewelacyjnie
 
Cześć dziewczyny :)
Chciałam się przywitać, dziś powinnam dostać okres (cykl 28 dni) i właśnie niedawno zrobiłam test, dwie kreseczki❤️ Bardzo się cieszę, bo jestem po poronieniu na początku zeszłego roku..
Z objawów, to już tydzień temu w weekend zaczęły bolec mnie piersi, ostatnie kilka dni coraz bardziej, kłucie w jajnikach i w sumie na tyle na razie. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze, pamietam tamtą ciąże, jak cieszyłam się z objawów, a potem one zaczęły stopniowo znikać, wiedziałam już wtedy, ze coś jest nie tak..
 

Załączniki

  • C2E0CDEC-A3A0-4D83-AAB4-4C27F88AFDC4.jpeg
    C2E0CDEC-A3A0-4D83-AAB4-4C27F88AFDC4.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 97
Cześć dziewczyny :)
Chciałam się przywitać, dziś powinnam dostać okres (cykl 28 dni) i właśnie niedawno zrobiłam test, dwie kreseczki❤️ Bardzo się cieszę, bo jestem po poronieniu na początku zeszłego roku..
Z objawów, to już tydzień temu w weekend zaczęły bolec mnie piersi, ostatnie kilka dni coraz bardziej, kłucie w jajnikach i w sumie na tyle na razie. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze, pamietam tamtą ciąże, jak cieszyłam się z objawów, a potem one zaczęły stopniowo znikać, wiedziałam już wtedy, ze coś jest nie tak..
Kochana znam to miałam tak dwa razy, ale wiem ze u niektórych kobiet objawów nie ma wgl, u niektórych umiarkowane, a u innych teksańska masakra 😂 daj znać jak się umówisz na wizytę, jesteśmy dobrej myśli ❤🧡
 
Cześć dziewczyny :)
Chciałam się przywitać, dziś powinnam dostać okres (cykl 28 dni) i właśnie niedawno zrobiłam test, dwie kreseczki❤️ Bardzo się cieszę, bo jestem po poronieniu na początku zeszłego roku..
Z objawów, to już tydzień temu w weekend zaczęły bolec mnie piersi, ostatnie kilka dni coraz bardziej, kłucie w jajnikach i w sumie na tyle na razie. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze, pamietam tamtą ciąże, jak cieszyłam się z objawów, a potem one zaczęły stopniowo znikać, wiedziałam już wtedy, ze coś jest nie tak..
Cześć kochana ❤️
 
reklama
Dziewczyny a do ginekologa idziecie prywatnie czy NFZ? Ja cały czas bije się z myślami :( najchętniej bym chciała prywatnie usg i wizyty a z NFZ skierowania na badania ale podobno niechętnie dają :/
Ja będę chodzić prywatnie, wykupie cały pakiet ciążowy, ale w razie co wiem, ze przyjmuje tez na NFZ w szpitalu w którym chce rodzic :)
 
Do góry