reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Mi nawet nie mierzy dopochwowo nic tylko bada palcami i mówi, że ok.
Odnośnie wielkości dzieciaczka to ostatnio miałam na USG mniej niż wiek ciąży o pół tygodnia, a teraz na prenatalnych w 31+2 mamy 1882g i lekarz od prenatalnych powiedział, że jest już duża... Muszę dopytać swojego ginekologa, czy nie za wielka bo przybrała ponad 600g w 2 tygodnie.
weź pod uwagę zapewne inny sprzęt plus inny lekarz robił pomiary. U nas też się po każdym prenatalnym nie zgadzała waga w porównaniu z usg robionym przez mojego prowadzącego. Ja już te ich pomiary biorę z przymrużeniem oka
 
reklama
Również się martwię, ale skoro lekarze nic nie mówili to musi być dobrze [emoji1694]
Ja wczoraj miałam wizytę (33tc, jestem ta grudniowa jeszcze) i wiek ciąży pierwszy raz wyszedł o 7 dni do tyłu :( również się troszkę martwię, ale jeśli lekarz mówił, ze jest wszystko ok to musimy mu zaufać. Czasami pomiary nie są idealnie zrobione, komputer to wylicza.
 
Co do szyjki to u mnie jest ona długa na 3.5 cm, w miesiac skróciła się z ponad 4, także to też daje powód do zmartwień pomimo tego że podobno długość jest prawidłowa.

Kupujecie poduszki do karmienia? Macie jakieś sprawdzone?
 
Co do szyjki to u mnie jest ona długa na 3.5 cm, w miesiac skróciła się z ponad 4, także to też daje powód do zmartwień pomimo tego że podobno długość jest prawidłowa.

Kupujecie poduszki do karmienia? Macie jakieś sprawdzone?
3,5 cm to bardzo dobra długość podobno, ja mam tez coś koło tego
 
Ja już się zastanawiam nad porodem, a jeszcze ponad miesiąc czasu jeszcze 😅 ja chłopaków rodziłam zawsze równo w termin, a moja mama dziewczynki przed terminem, to może jest szansa, że nie zdążą mnie wziąć do szpitala pod kontrole tylko od razu urodzę 🤔😅
 
Dziewczynki, wiem że temat był walkowany i pewnie jeszcze będzie, ale mam pytanie ile tu jest mamusiek które się nie szczepiły na covid i nie zamierzaja? Do tej pory byłam przekonana że nie chce się szczepić, ale media za bardzo nakręcają psychikę i zaczęłam wątpić czy dobrze robię [emoji2356]
 
reklama
Dziewczynki, wiem że temat był walkowany i pewnie jeszcze będzie, ale mam pytanie ile tu jest mamusiek które się nie szczepiły na covid i nie zamierzaja? Do tej pory byłam przekonana że nie chce się szczepić, ale media za bardzo nakręcają psychikę i zaczęłam wątpić czy dobrze robię [emoji2356]
ja byłam pewna, że nie chce aż do czasu ok tydzień temu... 11.11 poszłam i nie żałuję. Czuję się bezpieczniej (wiem, że nie uchronie się na 100%) robię co mogę dla siebie i maluszka - takie czasy, trzeba wybrać 🧐
 
Do góry