reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

My staliśmy się prawie 2 lata. W pewnym momencie daliśmy sobie spokój "jak będzie to będzie". Ale w ostatnim cyklu miałam po prostu przeczucie, choć nie śledziłam dni płodnych. W dniu spodziewanej @ będąc na zakupach mówię do męża, ze pojdziemy do apteki po test bo czuję, że jestem w ciąży. Na pierwszym teście nie było nawet jednej kreski wiec mąż poszedł do apteki, ale w czasie jego nieobecności pojawiły sie dwie delikatne kreseczki. Kolejne testy wyszły już po kilku minutach 😊 potem była przygoda z ujemną betą... nerwów tyle było... ale na szczęście moje wszystko jest dobrze
 
reklama
Też mam na 4 stycznia , w sumie też na to nie zwróciłam uwagi ale codziennie o 7.30 jestem na nogach a chodzę spać bardzo późno , a dziewczyny macie może problemy z wypróżnianiem bo ja straszne ?
Mam potworne zaparcia, termin z aplikacji wypada tez na 4.01 ale z innej paki na 29.12 xD zobaczymy za jakiś czas co ustali doktor, narazie tylko zbadano, ze jest piękny zarodeczek, tez od 7.30 jestem na nogach, czasem od 6... przynajmniej jak wrócimy do biura to nie będę miała problemów ze wstawaniem xD
 
ja wzdęcia straszne nawey jak mało zjem czuje się taka pełna jakbym miala wybuchnąć to samo mialam przy pierwszej ciazy . Odkąd jestem w ciazy wstaje o 6 rano co wcześniej wstawalam po 7 po 8. W ciągu dnia nie udaje mi się zasnąć raz zemam małego brzdąca który goni A dwa nawet jakbym chciałato nie potrafię niby się chce spać a nie mogę zasnąć i jak tu żyć. :D co było u Ciebie widac na poprzedniej wizycie u ginekologa ? u nas zarodek ale powiedziała że za wczas na serduszko
No mi powiedział że echo zarodka mało wyczuwalne ale nie przyjmuje się bo może jest po prostu jeszcze za wcześnie ❤️
 
Czekamy na wieści zatem [emoji3590] i trzymam kciuki
Czekam [emoji85]
Dziewczyny czy wam też po południu, na wieczór wypycha podbrzusze? Ja rano mam normalny brzuch a po południu i wieczór znacznie się powiększa [emoji6] chyba zaraz będę musiała nosić legginsy ciążowe bo po południu muszę rozpinac już guzik ze spodni gdzie rano mam luz [emoji2368]
 
Super że wizyta udana [emoji3059]
Jeeeeest na swoim miejscu pęcherzyk [emoji3590] Od razu znalazłyśmy [emoji3590]Dostałam na wszelki wypadek luteinę i duphaston ze względu na biochem ze stycznia i zaświadczenie do pracy [emoji3526] Teraz już się wycisza i uspokoję .... aaaaaaa ale jestem szczęśliwa !!!!!
 
Pierwsze koty za płoty ahhh i zdjęcie do paszporty 🤣
 

Załączniki

  • ACB0726D-5AE6-4CEA-A6F9-B6B2355765B0.jpeg
    ACB0726D-5AE6-4CEA-A6F9-B6B2355765B0.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 86
reklama
Do góry