reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Gastro faza cały czas naprzemiennie z Mdłościami 😂 najpierw zjem coś ze smaczkiem, a później płacze bo się źle czuje po jedzeniu 😂😂 i te wzdęcia 😮
 
Witamy na pokładzie ❤️ jak się czujesz? Plamienia ustały?
Ustały, ale były tak ciemno brązowe, że byłam przerażona
Jak się czujesz? 😉
No właśnie, nawet mnie nie mdli za bardzo (co też mnie stresowało, w poprzedniej dawały w kość), tylko ta sucha krew w nosie mnie utwierdza o ciąży
Chwilę po pozytywnym tescie mała sama się odstawiła i wyglądała na zadowoloną
Kurde ja chyba płakałam bardziej niż on, ale teraz mam problem z usypianiem. Usypiam go na huśtawce xD kiedyś zawsze przy cycusiu.
 
Ja równiez proszę o dodanie do grupy zamkniętej [emoji3590]
Na razie będą dodane wszystkie chętne które się zgłosiły + które coś napisały w ciągu kilku ostatnich dni (może tygodnia, zależy jak daleko dolecę w postach [emoji1]), ale tak jak pisałam - w regulaminie jest, że kto się nie udziela nie jest w zamkniętej grupie. Nie mówię, żeby pisać codziennie, ale z jakąś częstotliwością już owszem. ;)


Taaak, już dawno jesteś [emoji1]
 
reklama
[emoji1376]Pięknie napisane [emoji846]
Kochana ja straciłam już dwie ciąże, i jeśli pieniążki mi pomogą w utrzymaniu tej ciąży, pomogą w tym żeby dzidzi rozwijała się prawidłowo, wydam ich dużo więcej, i nie będę żałowała.
Posiadanie chociażby jednego dzieciątka jest więcej warte niż pieniądze.
Co jest warte życie bez radości dzieci w domu?
Pieniądze mi tego śmiechu nie dadzą, tak samo jak nie będą mówiły do mnie mama... [emoji20][emoji20]
 
Do góry