reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej, chyba najwyższa pora się przywitać. Kasia, lat 30. Jestem już czerwcową mamą 2020 (chłopczyk). Karmiłam piersią, gdy mój smyk miał 9 m-cy to się trochę przeziębił i miał mały kryzys przy piersi. Odeszło nam wtedy nagle kilka dziennych karmień i w ten oto sposób miesiąc później (19.04.2021) miałam pierwszą i jedyną miesiączkę od czasu porodu. 18.05 bardzo wyraźna druga krecha na teście. 25.05 4mm pęcherzyk na USG (czyli ciąża tydzień młodsza). 1.06 zaczęłam plamić na brązowo i poszłam na SOR , niestety w moim szpitalu takie przypadki od razu kładą na oddział. No i dzięki temu odstawiłam synka od piersi. Na USG pęcherzyk 6,5mm i pęcherzyk żółtkowy 2,5mm. Czyli w dalszym ciągu ciąża tydzień młodsza. A beta 17 tys. co wskazywałoby że jednak powinno się zgadzać z OM. Potem 10 dni stresu że pewnie puste jajo (teraz już wiem, że pęcherzyk żółtkowy to wyklucza), albo zatrzymanie rozwoju , nawet sobie gdzieś wywróżyłam że wysoka beta to na pewno bliźniaki. Dzis byłam na USG, pięknie widać jedno serducho :) i jestem już spokojna. W dalszym ciągu tydzień młodsza, więc przestawiam sobie licznik i dziś jest 6tc +5, witajcie!
Witamy na pokładzie ❤️ jak się czujesz? Plamienia ustały?
 
reklama
Hej dziewczyny!
I ja mam podobnie, mdli mnie praktycznie cały czas, ale nie zwymiotuje 😂
A czy któraś z was tez nie potrafi kontrolować nerwów ? Jak nigdy wybucham w mgnieniu oka i nie potrafię nad tym zapanować 😭
Jajniki tez bolą, przeważnie lewy i to czasem taki mocny, ciągnący ból… takie chyba uroki początków ciąży dziewczyny … musimy to jakoś przetrwać 💪
Pozdrawiam wszystkie i udanego spokojnego weekendu 😘❤️
Ja też nie panuje nad nerwami 🙈
 
Hej dziewczyny!
I ja mam podobnie, mdli mnie praktycznie cały czas, ale nie zwymiotuje 😂
A czy któraś z was tez nie potrafi kontrolować nerwów ? Jak nigdy wybucham w mgnieniu oka i nie potrafię nad tym zapanować 😭
Jajniki tez bolą, przeważnie lewy i to czasem taki mocny, ciągnący ból… takie chyba uroki początków ciąży dziewczyny … musimy to jakoś przetrwać 💪
Pozdrawiam wszystkie i udanego spokojnego weekendu 😘❤️
Ojej, nic mi nie mów. Dzisiaj tak wybuchłam, że aż żal mi samej było męża 😔
 
Nerwówka totalna
Rozdrażnienie takie że się nie poznaję
Płaczliwość nie do opanowania
Silny ból głowy i ciągłe mdłości
Ból żołądka też dokucza
I piersi bolesne i jakby gorące
 
Hej, chyba najwyższa pora się przywitać. Kasia, lat 30. Jestem już czerwcową mamą 2020 (chłopczyk). Karmiłam piersią, gdy mój smyk miał 9 m-cy to się trochę przeziębił i miał mały kryzys przy piersi. Odeszło nam wtedy nagle kilka dziennych karmień i w ten oto sposób miesiąc później (19.04.2021) miałam pierwszą i jedyną miesiączkę od czasu porodu. 18.05 bardzo wyraźna druga krecha na teście. 25.05 4mm pęcherzyk na USG (czyli ciąża tydzień młodsza). 1.06 zaczęłam plamić na brązowo i poszłam na SOR , niestety w moim szpitalu takie przypadki od razu kładą na oddział. No i dzięki temu odstawiłam synka od piersi. Na USG pęcherzyk 6,5mm i pęcherzyk żółtkowy 2,5mm. Czyli w dalszym ciągu ciąża tydzień młodsza. A beta 17 tys. co wskazywałoby że jednak powinno się zgadzać z OM. Potem 10 dni stresu że pewnie puste jajo (teraz już wiem, że pęcherzyk żółtkowy to wyklucza), albo zatrzymanie rozwoju , nawet sobie gdzieś wywróżyłam że wysoka beta to na pewno bliźniaki. Dzis byłam na USG, pięknie widać jedno serducho :) i jestem już spokojna. W dalszym ciągu tydzień młodsza, więc przestawiam sobie licznik i dziś jest 6tc +5, witajcie!
Witaj, gratulacje ❤️
Jak się czujesz? 😉
 
Witam kolejną czerwcówkę 2020. Jest nas tutaj już trojeczka[emoji16] też karmiłam piersią. Chwilę po pozytywnym tescie mała sama się odstawiła i wyglądała na zadowoloną[emoji846] za to ja przeżywałam bardzo [emoji38] u mnie też tydzień różnicy między om i usg, też plamienia. Oby fasolki dzielnie walczyły [emoji846]
Hej, chyba najwyższa pora się przywitać. Kasia, lat 30. Jestem już czerwcową mamą 2020 (chłopczyk). Karmiłam piersią, gdy mój smyk miał 9 m-cy to się trochę przeziębił i miał mały kryzys przy piersi. Odeszło nam wtedy nagle kilka dziennych karmień i w ten oto sposób miesiąc później (19.04.2021) miałam pierwszą i jedyną miesiączkę od czasu porodu. 18.05 bardzo wyraźna druga krecha na teście. 25.05 4mm pęcherzyk na USG (czyli ciąża tydzień młodsza). 1.06 zaczęłam plamić na brązowo i poszłam na SOR , niestety w moim szpitalu takie przypadki od razu kładą na oddział. No i dzięki temu odstawiłam synka od piersi. Na USG pęcherzyk 6,5mm i pęcherzyk żółtkowy 2,5mm. Czyli w dalszym ciągu ciąża tydzień młodsza. A beta 17 tys. co wskazywałoby że jednak powinno się zgadzać z OM. Potem 10 dni stresu że pewnie puste jajo (teraz już wiem, że pęcherzyk żółtkowy to wyklucza), albo zatrzymanie rozwoju , nawet sobie gdzieś wywróżyłam że wysoka beta to na pewno bliźniaki. Dzis byłam na USG, pięknie widać jedno serducho :) i jestem już spokojna. W dalszym ciągu tydzień młodsza, więc przestawiam sobie licznik i dziś jest 6tc +5, witajcie!
 
Dziewczyny a ja dziś się czuje dobrze, i nawet mnie gasteo faza złapała. Rano byky lekkie mdłości, ale humor dopisuje. Czuję przypływ energii. Dziś cały dzień w kuchni, a to parowańce z truskawkami, to sałatka z ananasem zamarzyl mi się też kalafior smażony w jajkju 😳 potem się dziwię, że 10 tydzień a brzuch odstaje. Ale to wszytko dla Gumisia ❤️ wieczorem mają wpaść dwie przyjaciółki z pizza one jeszcze nie wiedzą o ciąży. Ale już dziś się dowiedzą ❤️❤️❤️❤️
 
Pizza[emoji15] chodzi za mną taka kupna
Dziewczyny a ja dziś się czuje dobrze, i nawet mnie gasteo faza złapała. Rano byky lekkie mdłości, ale humor dopisuje. Czuję przypływ energii. Dziś cały dzień w kuchni, a to parowańce z truskawkami, to sałatka z ananasem zamarzyl mi się też kalafior smażony w jajkju [emoji15] potem się dziwię, że 10 tydzień a brzuch odstaje. Ale to wszytko dla Gumisia [emoji3590] wieczorem mają wpaść dwie przyjaciółki z pizza one jeszcze nie wiedzą o ciąży. Ale już dziś się dowiedzą [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Do góry