reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny trzymajcie kciuki, ja mam wizytę na 19. Strasznie się boję czy dzidzia rośnie, dzisiaj 10+3. Miałam mieć wizytę dopiero 30.06, ale zdecydowałam, ze skoro mam pakiet w luxmedzie to chce tutaj chciaz robić badania za darmo i muszę raz na jakis czas tutaj pójść do lekarza. Ciąże prowadzę prywatnie i gina, któremu tylko ufam i który ciąże z córką prowadził. Dzięki niemu w ogóle mam dziecko i teraz znów jestem w ciąży. Ale za wizytę 300zł i badania prywatnie 🤦🏼‍♀️ Skoro płace za pakiet to żal nie skorzystać
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki, ja mam wizytę na 19. Strasznie się boję czy dzidzia rośnie, dzisiaj 10+3. Miałam mieć wizytę dopiero 30.06, ale zdecydowałam, ze skoro mam pakiet w luxmedzie to chce tutaj chciaz robić badania za darmo i muszę raz na jakis czas tutaj pójść do lekarza. Ciąże prowadzę prywatnie i gina, któremu tylko ufam i który ciąże z córką prowadził. Dzięki niemu w ogóle mam dziecko i teraz znów jestem w ciąży. Ale za wizytę 300zł i badania prywatnie 🤦🏼‍♀️ Skoro płace za pakiet to żal nie skorzystać
Trzymamy mocno!
 
Dziewczyny, czy te wyniki są dobre?
IMG_20210614_183926.jpg
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki, ja mam wizytę na 19. Strasznie się boję czy dzidzia rośnie, dzisiaj 10+3. Miałam mieć wizytę dopiero 30.06, ale zdecydowałam, ze skoro mam pakiet w luxmedzie to chce tutaj chciaz robić badania za darmo i muszę raz na jakis czas tutaj pójść do lekarza. Ciąże prowadzę prywatnie i gina, któremu tylko ufam i który ciąże z córką prowadził. Dzięki niemu w ogóle mam dziecko i teraz znów jestem w ciąży. Ale za wizytę 300zł i badania prywatnie 🤦🏼‍♀️ Skoro płace za pakiet to żal nie skorzystać
Trzymam mocno kciuki. Nie stresuj się bo stres jest nie wskazany. Będzie dobrze ❤️
 
reklama
Trzymam kciuki [emoji3590]
Dziewczyny trzymajcie kciuki, ja mam wizytę na 19. Strasznie się boję czy dzidzia rośnie, dzisiaj 10+3. Miałam mieć wizytę dopiero 30.06, ale zdecydowałam, ze skoro mam pakiet w luxmedzie to chce tutaj chciaz robić badania za darmo i muszę raz na jakis czas tutaj pójść do lekarza. Ciąże prowadzę prywatnie i gina, któremu tylko ufam i który ciąże z córką prowadził. Dzięki niemu w ogóle mam dziecko i teraz znów jestem w ciąży. Ale za wizytę 300zł i badania prywatnie [emoji2360] Skoro płace za pakiet to żal nie skorzystać
 
Do góry