reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny, a macie jakieś sposoby na zgagę?:baffled: Coś mi te migdały nie pomagają, Rennie też nie działa, imbir też średnio
Czy po prostu trzeba to przetrwać? 🤪
Też szukam sposobu, jest koszmarnie... Odrobinę, o dziwo, pomagają mi gumy pregna vomi, chociaż one raczej są na mdłości, ale mimo wszystko minimalna ulga jest.
 
Też szukam sposobu, jest koszmarnie... Odrobinę, o dziwo, pomagają mi gumy pregna vomi, chociaż one raczej są na mdłości, ale mimo wszystko minimalna ulga jes

Też szukam sposobu, jest koszmarnie... Odrobinę, o dziwo, pomagają mi gumy pregna vomi, chociaż one raczej są na mdłości, ale mimo wszystko minimalna ulga jest.
Wypróbuj gaviscon, gęsty, miętowy syrop na zgagę
 
Dziewczyny, ja dzisiaj na pierwszy ogień 🔥
Byłam na kontroli u niemojego lekarza, bo 2 tyg miałam malutkie plamienia. Nie lubię tego lekarza, bo prawie nic mi nie mówi. Ale do brzegu ..
Z dzidziusiem wszystko dobrze, serce bije, wzrost z USG 10t4d a z miesiączki 10t3d, więc niemal idealnie
Załączam zdjęcie.

Przede mną wizyta jeszcze 21.06 u mojego prowadzącego i 25.06 prenatalne

Mam nadzieję że wszystkie wiadomości będą dzisiaj takie pozytywne ♥️
 

Załączniki

  • 20210615_103005.jpg
    20210615_103005.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 113
A jak Wasze samopoczucie? Moje już jest lepsze, niż głowa mnie tak nie boli, a nudności jak nie miałam tak nie mam🤔
Moje trochę lepsze od jakiś kilku dni, ale zmieniłam nawyki brania leków, te które miałam brać przed jedzeniem biorę wszystko po jedzeniu, bo nie powodują mi mdłości i kiepskiego samopoczucia 😉
 
Dziewczyny, a macie jakieś sposoby na zgagę?:baffled: Coś mi te migdały nie pomagają, Rennie też nie działa, imbir też średnio
Czy po prostu trzeba to przetrwać? 🤪
Podobno ciepłe mleko pomaga
Ale u mnie się nie sprawdzilo
W poprzedniej ciąży miałam koszmarna zgagę od rana do nocy, i nie znalazłam na nią skutecznego sposobu, także szczerze współczuję
 
Dziewczyny, ja dzisiaj na pierwszy ogień 🔥
Byłam na kontroli u niemojego lekarza, bo 2 tyg miałam malutkie plamienia. Nie lubię tego lekarza, bo prawie nic mi nie mówi. Ale do brzegu ..
Z dzidziusiem wszystko dobrze, serce bije, wzrost z USG 10t4d a z miesiączki 10t3d, więc niemal idealnie
Załączam zdjęcie.

Przede mną wizyta jeszcze 21.06 u mojego prowadzącego i 25.06 prenatalne

Mam nadzieję że wszystkie wiadomości będą dzisiaj takie pozytywne ♥️
Piękne zdjęcie 😍
 
reklama
Śliczne zdjęcie [emoji3590] Dobrze ze z malenstwem wszystko dobrze.
Dziewczyny, ja dzisiaj na pierwszy ogień [emoji91]
Byłam na kontroli u niemojego lekarza, bo 2 tyg miałam malutkie plamienia. Nie lubię tego lekarza, bo prawie nic mi nie mówi. Ale do brzegu ..
Z dzidziusiem wszystko dobrze, serce bije, wzrost z USG 10t4d a z miesiączki 10t3d, więc niemal idealnie
Załączam zdjęcie.

Przede mną wizyta jeszcze 21.06 u mojego prowadzącego i 25.06 prenatalne

Mam nadzieję że wszystkie wiadomości będą dzisiaj takie pozytywne [emoji3531]
 
Do góry