reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny mam pytanie trochę krępujące, w sprawie toalety. Czy podczas wypróżniania, pojawia Wam się wydzielina z pochwy?
U mnie ostatnio dosyć sporo, co mnie zaniepokoiło.
Może dostałaś jakąś infekcję. Ogólnie śluzu jest więcej w ciąży, niż przed. Ja dodatkowo biorę 2x dziennie luteinę, to dopiero mam tego sporo .. Ale jeżeli czujesz brzydki zapach, świąd, albo śluz jest innego koloru niżeli powinien to warto pójść do lekarza na posiew.
 
reklama
Może dostałaś jakąś infekcję. Ogólnie śluzu jest więcej w ciąży, niż przed. Ja dodatkowo biorę 2x dziennie luteinę, to dopiero mam tego sporo .. Ale jeżeli czujesz brzydki zapach, świąd, albo śluz jest innego koloru niżeli powinien to warto pójść do lekarza na posiew.
Kolor jest ok, zapachu też nie ma, świądu brak, tylko ta ilość w toalecie mnie przeraziła.
Naczytałam się o czopie porodowym i zryło mi to głowę.
 
Ja ostatnio miałam gęsta serowatą wydzielinę, poleciałam do lekarza bo się zmartwiłam, okazało się, że to drożdżaki, bardzo częste w ciąży, dostalam pimafucin na 6 dni i po problemie, a nie miałam żadnego świądu ani pieczenia :)
Dziewczyny mam pytanie trochę krępujące, w sprawie toalety. Czy podczas wypróżniania, pojawia Wam się wydzielina z pochwy?
U mnie ostatnio dosyć sporo, co mnie zaniepokoiło.
 
Ja ostatnio miałam gęsta serowatą wydzielinę, poleciałam do lekarza bo się zmartwiłam, okazało się, że to drożdżaki, bardzo częste w ciąży, dostalam pimafucin na 6 dni i po problemie, a nie miałam żadnego świądu ani pieczenia :)
U mnie przy wypróżnianiu pojawiła się gęsta jasna wydzielina, nie była serowata, ale było jej na tyle dużo, że wystraszyłam się, czy to nie jest czop płodowy. Nie miała konsystencji ciągnącej ale jestem jakoś trochę przestraszona. Może niepotrzebnie wcześniej trafiłam na tekst z czopem porodowym i teraz wszystko interpretuję jako podobny objaw 🤦‍♀️
 
U mnie przy wypróżnianiu pojawiła się gęsta jasna wydzielina, nie była serowata, ale było jej na tyle dużo, że wystraszyłam się, czy to nie jest czop płodowy. Nie miała konsystencji ciągnącej ale jestem jakoś trochę przestraszona. Może niepotrzebnie wcześniej trafiłam na tekst z czopem porodowym i teraz wszystko interpretuję jako podobny objaw [emoji2356]
Właśnie, nie można za dużo czytać w tych internetach[emoji85] ale wiem jak to jest[emoji2356]
 
Dziewczny a jak u Was ze słodyczami w ciąży? Bo ja mam taką ochotę na słodkie, że nie ma dnia żebym nie zjadła jakiegoś batona, a później mam wyrzuty sumienia. Wiem, że z umiarem nie zaszkodzi, ale czy codziennie coś słodkiego to umiar? Nie zjadam całej czekolady na raz.
 
reklama
Dziewczny a jak u Was ze słodyczami w ciąży? Bo ja mam taką ochotę na słodkie, że nie ma dnia żebym nie zjadła jakiegoś batona, a później mam wyrzuty sumienia. Wiem, że z umiarem nie zaszkodzi, ale czy codziennie coś słodkiego to umiar? Nie zjadam całej czekolady na raz.
ja to samo, a wczoraj to miałam jakąś kumulację. Zjadłam Knopersa, trochę paluszków i 2 merci 🤦
 
Do góry