reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Cześć
Dzisiaj urodziła się Liwia😍 waga3125g, wzrost 56cm. Ciężko było i to bardzo. Dążyliśmy do porodu SN, a skończyło się cc.
Resztę opowiem innym razem. Obecnie dochodzę do siebie. Siorbie 7 kroplówkę i staram się odzyskać czucie w nogach.
Pozdrawiam
Gratulacje 🎉🎊😘😘 cały dzień myślałam co tam u Was się dzisiaj podziało że nie piszecie 😁 podziwiam siły 😘😘 ile my jesteśmy w stanie zniesc, to się w głowie nie miesci 😱odpoczywajcie teraz 😘😘
 
Cześć Dziewczyny 😊
Dzisiaj wracam do żywych 😁
W piątek pojechałam do szpitala, ponieważ delikatnie sączyły mi się wody. Od tego dnia zaczęłam dostawać antybiotyk, co 4 godziny z racji gbs+
Od godziny 23:00 dostałam skurczy co 8 minut, a po północy wody mocniej leciały. Główka była wysoko, więc miałam nakaz leżenia. Całą noc leżałam pod ktg i w sobotę do południa. Później zapadła decyzja o przygotowaniu do SN. Pan doktor na badaniu upuścił ze mnie wiadro wód płodowych. Miałam ich bardzo, ale to bardzo dużo. Zaczęło robić się rozwarcie, któremu musieliśmy pomóc kroplówką. Rozwarcie doszło do 7cm, ale szyjka zaczęła się wydłużać i nie było szans na SN. Zapadła szybka decyzja o cc. Mała przyszła na świat o 15:23 😍 Piękna, słodka i taka malutka.
Opiekę mam cudowną. Wszyscy są wspaniali. Malutka odwiedziła mnie dopiero ok 23:00. Ponoć dużo ulewa wodami płodowymi. Było pierwsze karmienie i przytulasy ❤ Po 23:00 miałam pionizację i wzięłam prysznic, nawet umyłam głowę. Dzisiaj czuję się super, jak po cc i nie mogę się doczekać spotkania z maluszkiem. Pozdrawiam😘
 
reklama
O kurcze a mi wszystkie bóle poprzechodzily... 😭I teraz nie wiem co, wczoraj latałam po sklepach i raz może skurcz poczułam ale tak to cisza... patrzę też czy gdzieś wody nie lecą, ale też wkładki suche, nic mi nie leci jak sprawdzam, w nocy to już w ogóle kontrola czy gdzieś coś...
Najgorzej jednak, że zaczęły mnie boleć zęby z tyłu w jednym miejscu i promieniuje na 3 zęby. Ostatnio mi się ukruszyl jeden ząb albo wypełnienie i było bez bólu bo miałam tam wcześniej kanalowke, myślałam żeby iść z tym po porodzie, u dentysty byłam przed ciążą w innym mieście i w sumie nie wiem, czy źle zrobiony czy skąd ta dziura ( nigdy mi się w zrobionym I to w dodatku świeżo zębie nic nie robiło) a teraz co...
Wcześniej miałam zaufana dentystkę, która się przeprowadziła, przed ciążą poszłam do innej i nie wiem, co o tym sądzic. Do tej nowej dentystki I tak mam daleko więc z reklamacja teraz nie pojadę, żeby sprawdzała a zdrugiej strony mam ból na 3 zęby, nie wiem który daje objawy i boje się iść teraz albo że np. inny dentysta zdecyduje o usunięciu 8mkki obok co miałam zrobić w wakacje ale bałam się brać antybiotyk w ciąży (miałam umówioną wizytę u chirurga, ale z racji tego że przy wcześniejszym wyrywaniu też dostawałam antybiotyk to odpuściłam).. teraz to trochę lipa leczyć zęby w 39 tygodniu ale też się boje jakiegoś stanu zapalnego. I tak dziś niedziela więc też nic nie załatwię
 
Do góry