reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

Celinka83 bardzo dziekuje za slowa otuchy. Z tym ketonalem to jakas ironia losu. normalnie tyle nie biore, tylko mialam zaplanowane wazne spotkania i jak zaczelo mnie bolec podbrzusze to uznala, ze okres sie zbliza i tak profilaktycznie wzielam 2 rano, potem znowu 2 w ciagu dnia i 2 wieczorem. sama nie wiem odwalilo mi. teraz to analizuje, a nie bardzo kontrolowalam biorac. Ketonal przepisal mi lekarz ginekolog, bo przy okresie po prostu zwijalam sie z bolu. no i wlasnie normalnie max. bierze sie 6 tabletek dziennie.
Tym bardziej, ze wiedzialam ze istnieje szansa na ciaze (skutki weekendu majowego;-)) i zrobilam pierwszy test dzien przed planowana miesiaczka i byla jedna krecha.! A teraz juz zrobilam 2 testy i sa 2 jak byk!
mam tylko nadzieje, ze tak jak pisalas moglo to albo zagrozic zagniezdzeniu sie, ale sie udale, a nie ze uszkodzilo zarodek;-((((((((((( Chyba bym sobie nie wybaczyla.
Boze w ogole jak sobie pomysle o tych ostatnich 2 tygodniah to same masakry dla potencjalnej ciazy- grilliki, papierosy, winko i te chorelne leki na koniec. A juz hitem jest to, ze kupilam pas z mango.pl (!!!! wiem, wiem masakra=desperacja;-)) vibroaction, ktory mi mial wytrzasac boczki i brzuszek. I teraz tez sie martwie.
Jakies same iracjonalne rzeczy, ktorych w takim natezeniu nigdy nie ma....
No ale nic to teraz juz tylko folik, moze jakies witaminki i pozostaje mi czekac na rozwoj sytuacji. tylko ten brzuch tak dziwnie mnie boli.....
Sciskam Was mocno 'mamuski'! Ola
 
reklama
A może by jednak połączyć naszą listę z terminami porodów? Widziałam, że już padł taki temat... Byłoby to na pewno dużo bardziej czytelne, niż taki post pod postem ;-):tak:
 
Powpisuję terminy, obiecuję. A tutaj możemy je podawać i pogadywać sobie, żeby lista była czytelna i nic pod nia nie siedziało. Mogę tam też powpisywać płeć gdy będzie znana, typowane imię.
Tylko dajcie mi kilka dni, bo ja nie moge za dużo na raz, jak narazie to raczej poleguje, czytam a w chwilach nie polegiwania siedzę i gadam z Jankiem uwięzionym w kojcu :-p.

________Edytowane_________

Dobra, dziecko śpi, tatuś śpi, dziadek śpi, babcia okupuje kuchnię, psy obszczekują kogos na dworze, to co ja biedna mam zrobić, miejsca dla mnie brak :-(. To zrobiłam te listę. Zobaczcie czy tak może być i proszę nie czepiajcie się, że uparcie wstawiałam te ?, jakos pusto było bez nich i mnie to męczyło :-p.
 
Witam styczniówki, Dopisuje się do Waszego grona:zawstydzona/y:. Termin według OM mam na 18 stycznia. Na wizytę u położnej muszę jeszcze poczekać. W Anglii niestety pierwszą wizytę wyznaczają na ok.10tc. Pozdrawiam wszystkie mamusie i mam, że razem miło spędzimy ten czas.:-)
 
hej, według OM termin mam na 2-4 stycznia.

olaper, nie martw się swoimi wyczynami, każda z nas nieświadoma ciąży wyprawia różne straszne rzeczy!!!!
Mnie też brzuch bolał bardzo na początku, myślałam ze zbliża sie miesiączka..a tu niepodzianka. teraz tez mnie boli, czasem bardziej czasem mniej, dostałam kilka dni zwolnienia, żeby odpocząć, bo podobno mam tyłozgięcie macicy i teraz silnie się przebudowuje.
pozdrawiam buziaki
 
Wydaje mi się, że czytelniej by było gdyby listę ustawić wg terminów, począwszy od 1-go stycznia. Taka drobna sugestia ;-) do rozważenia w wolnej chwili ;-)

p.s. U mnie wg OM ciąża jest o 4 dni starsza, termin który podałam jest dokładny, ale wg owulacji ;-)
 
Mam zamiar tak zrobić, ale czekam na terminy od conajmniej połowy dziewczyn, zaraz zaapeluje na głównym żeby mi tu powpisywały.
:-)

Zastanawiałam się nad wstawianiem suwaczków pod terminem, ale nie wiem czy nie zaciemniło by to listy i sprawiło, ze będzie za mało czytelna. Mogę tak za kilka dni zrobić na próbę.
 
hej.... :)
Mój termin wg OM to 1 styczeń, ale dokładniej będę wiedzieć 2 czerwca po wizycie u gina.
 
reklama
Do góry