reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Styczniowe terminy

Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny,
może zrobimy sobie osobny wątek terminowy, aby nie wprowadzać zamieszania na głównym wątku.
No to ja zaczynam, według moich obliczeń termin mam na 7 stycznia.

reklama

Kluliczek

Babka z laską
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Rozwiązania
0
Myślę, że to niezły pomysł :-). Mozna bedzie tu wpisywać zmiany jakie nam sie w terminach pokażą :-p, terminy wg om i USG i sprawdzić który bedzie bliższy prawdy.
Utworzyłam listę styczniówek i jeśli chcecie to bede w niej umieszczać dodatkowo terminy spisane z tego watku, w przyszłości płec dzidzi i planowane imię :-).

celinka83

Mama Bartusia i Adasia
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Moj termin wg OM to 22 styczen :-) USG podam po 10czerwca.

cammi

Entuzjast(k)a
Miasto
Oświęcim
Rozwiązania
0
Witajcie! Dopisuję się do Waszego forum. Z moich obliczeń wynika, że mam termin na 19-go. U lekarza jeszcze co prawda nie byłam bo czekam na 7 tydz, żeby juz coś było widac na USG ale już niedługo sie wybiorę...pozdrowionka

madga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
no to moje terminy - jak się okaże, że jest w porządku i pęcherzyk się znajdzie w macicy to wg OM termin porodu to 15.01.2009
ale mogła mi się owu o tydzień spóźnić (oby!) i wtedy termin też mi się pewnie przesunie na później (wg usg).

moooma

lipiec/sierp.05 styczeń09
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Cześć DzIewczyny. to i ja nieśmiało się dopisuję do styczniówek...
obstawiam termin porodu na początek stycznia,tak 3,4 stycznia dokł. nie powiem jeszcze kiedy, gdyż miałam baaardzo nieregularne miesiączki, a usg mam dopiero 26 maja...
Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy.

Kluliczek

Babka z laską
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Rozwiązania
0
Ja nadal w zawieszeniu z terminem, dowiem sie dokładniej za 4 tygodnie, ale jak narazie z om wychodzi 7 stycznia, a z USG 2.

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Witajcie dziewczyny! Wczoraj zobaczylam dwie kreseczki na tescie i bylabym przeszczesliwa babka z perspektywa poodu w styczniu 2009 gdyby nie fakt, ze nie spodziewalam sie ciazy i przez ostatnie 3 dni bralam KETONAL-silny lek przeciwbolowy. Spodziewalam sie okresu i zaczal nie pobolewac brzuch. Przedwczoraj wzielam 6x 100mg jednego dnia!
Strasznie sie boje, ze zaszkodzilam dzidziusiowi. Mam wizyte dopieo za tydzien w piatek u ginekologa i dlatego szukam jakies opinii. Jak myslicie czy przy tak wczesnej ciazy to moze miec wplyw na jej rozwoj?
Pozdrawiam serecznie! Prosze pocieszcie...

reklama

celinka83

Mama Bartusia i Adasia
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Olaper gratuluje. Wg mnie, gdyby lek mial wplyw na ciąże, to nie zobaczylabys 2kreseczek. Po prostu od razu bys poronila. Dbaj teraz o siebie, a wszystko bedzie dobrze. Co Ci dolega, ze dostajesz ketonal i to jeszcze w takiej dawce????

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Mamy z różnych miejscowości 7
L Styczniowe mamy 2020 8766
Linoone Styczniowe mamy 2019 34
M Styczniowe mamy 2018 17253

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry