reklama

Styczniowe terminy

Temat na forum 'Archiwum mam styczniowych' rozpoczęty przez Mandy, 15 Maj 2008.

1. Mandy

Mandy Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej Dziewczyny,
    może zrobimy sobie osobny wątek terminowy, aby nie wprowadzać zamieszania na głównym wątku.
    No to ja zaczynam, według moich obliczeń termin mam na 7 stycznia.

2. Kluliczek

Kluliczek Babka z laską

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Myślę, że to niezły pomysł :-). Mozna bedzie tu wpisywać zmiany jakie nam sie w terminach pokażą :-p, terminy wg om i USG i sprawdzić który bedzie bliższy prawdy.
    Utworzyłam listę styczniówek i jeśli chcecie to bede w niej umieszczać dodatkowo terminy spisane z tego watku, w przyszłości płec dzidzi i planowane imię :-).

3. reklama
  4. celinka83

celinka83 Mama Bartusia i Adasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moj termin wg OM to 22 styczen :-) USG podam po 10czerwca.

5. cammi

cammi Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie! Dopisuję się do Waszego forum. Z moich obliczeń wynika, że mam termin na 19-go. U lekarza jeszcze co prawda nie byłam bo czekam na 7 tydz, żeby juz coś było widac na USG ale już niedługo sie wybiorę...pozdrowionka

6. madga

madga Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to moje terminy - jak się okaże, że jest w porządku i pęcherzyk się znajdzie w macicy to wg OM termin porodu to 15.01.2009
    ale mogła mi się owu o tydzień spóźnić (oby!) i wtedy termin też mi się pewnie przesunie na później (wg usg).

7. moooma

moooma lipiec/sierp.05 styczeń09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć DzIewczyny. to i ja nieśmiało się dopisuję do styczniówek...
    obstawiam termin porodu na początek stycznia,tak 3,4 stycznia dokł. nie powiem jeszcze kiedy, gdyż miałam baaardzo nieregularne miesiączki, a usg mam dopiero 26 maja...
    Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy.

8. Kluliczek

Kluliczek Babka z laską

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nadal w zawieszeniu z terminem, dowiem sie dokładniej za 4 tygodnie, ale jak narazie z om wychodzi 7 stycznia, a z USG 2.

9. tola159

tola159 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to ja też sie dopisuje. Termin mam na 1.01.2009:-)

10. reklama
  11. olaper

olaper Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie dziewczyny! Wczoraj zobaczylam dwie kreseczki na tescie i bylabym przeszczesliwa babka z perspektywa poodu w styczniu 2009 gdyby nie fakt, ze nie spodziewalam sie ciazy i przez ostatnie 3 dni bralam KETONAL-silny lek przeciwbolowy. Spodziewalam sie okresu i zaczal nie pobolewac brzuch. Przedwczoraj wzielam 6x 100mg jednego dnia!
    Strasznie sie boje, ze zaszkodzilam dzidziusiowi. Mam wizyte dopieo za tydzien w piatek u ginekologa i dlatego szukam jakies opinii. Jak myslicie czy przy tak wczesnej ciazy to moze miec wplyw na jej rozwoj?
    Pozdrawiam serecznie! Prosze pocieszcie...

12. celinka83

celinka83 Mama Bartusia i Adasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Olaper gratuluje. Wg mnie, gdyby lek mial wplyw na ciąże, to nie zobaczylabys 2kreseczek. Po prostu od razu bys poronila. Dbaj teraz o siebie, a wszystko bedzie dobrze. Co Ci dolega, ze dostajesz ketonal i to jeszcze w takiej dawce????

Poleć forum