reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

Dołączył(a)
9 Październik 2006
Postów
14
Hej Dziewczyny,
może zrobimy sobie osobny wątek terminowy, aby nie wprowadzać zamieszania na głównym wątku.
No to ja zaczynam, według moich obliczeń termin mam na 7 stycznia.
 
reklama
Myślę, że to niezły pomysł :-). Mozna bedzie tu wpisywać zmiany jakie nam sie w terminach pokażą :-p, terminy wg om i USG i sprawdzić który bedzie bliższy prawdy.
Utworzyłam listę styczniówek i jeśli chcecie to bede w niej umieszczać dodatkowo terminy spisane z tego watku, w przyszłości płec dzidzi i planowane imię :-).
 
Witajcie! Dopisuję się do Waszego forum. Z moich obliczeń wynika, że mam termin na 19-go. U lekarza jeszcze co prawda nie byłam bo czekam na 7 tydz, żeby juz coś było widac na USG ale już niedługo sie wybiorę...pozdrowionka
 
no to moje terminy - jak się okaże, że jest w porządku i pęcherzyk się znajdzie w macicy to wg OM termin porodu to 15.01.2009
ale mogła mi się owu o tydzień spóźnić (oby!) i wtedy termin też mi się pewnie przesunie na później (wg usg).
 
Cześć DzIewczyny. to i ja nieśmiało się dopisuję do styczniówek...
obstawiam termin porodu na początek stycznia,tak 3,4 stycznia dokł. nie powiem jeszcze kiedy, gdyż miałam baaardzo nieregularne miesiączki, a usg mam dopiero 26 maja...
Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy.
 
Witajcie dziewczyny! Wczoraj zobaczylam dwie kreseczki na tescie i bylabym przeszczesliwa babka z perspektywa poodu w styczniu 2009 gdyby nie fakt, ze nie spodziewalam sie ciazy i przez ostatnie 3 dni bralam KETONAL-silny lek przeciwbolowy. Spodziewalam sie okresu i zaczal nie pobolewac brzuch. Przedwczoraj wzielam 6x 100mg jednego dnia!
Strasznie sie boje, ze zaszkodzilam dzidziusiowi. Mam wizyte dopieo za tydzien w piatek u ginekologa i dlatego szukam jakies opinii. Jak myslicie czy przy tak wczesnej ciazy to moze miec wplyw na jej rozwoj?
Pozdrawiam serecznie! Prosze pocieszcie...
 
reklama
Olaper gratuluje. Wg mnie, gdyby lek mial wplyw na ciąże, to nie zobaczylabys 2kreseczek. Po prostu od razu bys poronila. Dbaj teraz o siebie, a wszystko bedzie dobrze. Co Ci dolega, ze dostajesz ketonal i to jeszcze w takiej dawce????
 
Do góry