reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe terminy

ania.falko

Entuzjast(k)a
ja mam na 18 stycznia terminek ,lo to taki wstepny...badan jeszcze nie mam bo tu we Wloszech wszyscy sa powolni i nikomu sie nie spieszy...16 czerwca bede miala wyniki,26 czerwca (dopiero)...usg...czy to nie za pozno? a najlepsze jest to ,ze dzis lekarz dal mi wszystkie skierowania n krew i mocz stwierdzil,ze teraz nie ma sensu mnie badac i wizyte pierwsza mam na 3 lipca!!!!! nie wiem co o tym sadzic...stwierdzil,ze 16 jak zobaczy wyniki i bedzie cos sie nie zgadzalo to to mnie zbada od razu....no am nadzieje ,ze to nie bedzie konieczne tylko ta 1 wizyta tak pozno...no i usg
myslicie ,ze jesli lekko mnie pobolewa w krzyzuto normalne?

reklama

Madzia_33

Mama Julki i Krzysia !!!
Miasto
Chorzów
witam wszystkie styczniowe przyszłe mamunie. Powiem wam że byłam w lekkim szoku ile Was już tutaj urzęduje.. A ja myslałam że będe jedna z pierwszych:-)

Jestem mamą Juleczki, która 9 maja skończyła 2,5 roku.
Tak jak i wy w styczniu spodziewam się maleństwa. Wg moich obliczeń termin przypada na 23 stycznia (zwarzywszy na to iż tym razem zapamietałam datę poczęcia:-) ) wg przelicznika 16-18 styczeń(ostatnie cykle ponad 30 dni) u lekarza jeszcze nie byłam, ponieważ nie moge się zdecydować czy chodzić do tego mojego czy zmienić na ordynatora z szpilala na Goduli w rudzie Śląskiej. Moj lekarz jest przesympatyczny ale ma kijowe Usg . a zważywszy na moj wiek i leki które brałam ze względu na zapalenie krtani jakies 2 tyg temu wolałabym, zeby było widać co trzeba od samego poczatku:-)
pozdrawiam
Magda

Miasto
Wrocław
Moj termin-jezeli zawierzyc internetowym kalkulatorom-22.01.2009. ostatnia miesiaczka 19.04.2008. jutro ide do gina i mam nadzieje to wszystko potwierdzic....Pozdrawiam! Ola

celinka83

Mama Bartusia i Adasia
Miasto
Warszawa
Ja mialam ostatnia @ 11 kwietnia. Kazdy kalkulator pokazuje co innego- wahania sa miedzy 10 i 25 stycznia, ale najczesciej pojawia sie 22stycznia,dlatego taka date obstawiam.Mam dlugie cykle(PCO) i dlatego owu byla pewnie pozno.

Natalie

Zadomowiona(y)
U mnie rowniez co kalkulator to inny termin (od 4 do 9 stycznia). Najczesciej wychodzi 6-7. Data wg usg: 6 stycznia :-) Wiec chyba przyjme, ze i wg kalkulatora i wg usg jest to 6 :-) Dziekuje z gory za wpisanie do tabelki :-)

Witam po raz pierwszy na tym forum.
Dzisiaj zobaczyłam swoje 2 kreseczki, ale WIEDZIALAM, WIEDZIAŁAM juz wczesniej!!:)
Dlatego kiedy tydzien temu była jedna kreska byłam przede wszystkim bardzo zdziwiona, bo od 2 tygodni czułam, ze coś sie dzieje. Po tygodniu, nieśmiała, blada, ale jest! Druga kreseczka. Jaka radość. Termin - przynajmniej wg kalkulatora opartego na obserwacjacj owulacji - 23 stycznia, a najsmieszniejsze jest to, ze ja tez sie urodziłam 23 stycznia;)

reklama
Do góry