reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

Dziewczyny które są już po USG, proszę podajcie jaki termin wpisać Wam na listę jako obowiązujący termin porodu. Z góry dziękuję. Poza tym sprawdźcie na liscie czy nie zrobiłam jakiegoś błedu, pomrodzność ciążowa daje mi w kość :-).
 
reklama
Kluliczku, wpisałaś mi znak zapytania, a to przy USG mi dali 15.01. Przy czym termin z OM na kalkulatorze babyboom też wychodzi 15.01. :) Tylko z owulacji, zakładając 266 dni wychodzi 18.01, ale myślę, że ta różnica jest pomijalna :)
 
Mój termin porodu w/g USG to 23 stycznia, w/g miesiączki nie podaje, bo mam nieregularną i w/g miesiączki powinnam rodzić miesiąc wczesniej:)
W czwartek drugie USG:)
 
Dopiero jutro idę do przychodni do lekarza prowadzącego, więc dopiero jutro dostanę(?) książeczkę ciąży:) Wcześniej byłam w przychodni przyszpitalnej właśnie ze względu na tą rozbieżność między datami:)
Boję się tylko, że już nie polubię tego lekarza, bo ja mam przepiękne przygody z ginekologami:]
Jutro jak się dokładnie już wszystkiego dowiem to zafunduję sobie suwaczek hehe:)
 
reklama
Do góry