reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

reklama
Ja tez byłam wczoraj na USG, usłyszałam bicie serduszka swojego dziecka i dostałam pierwsze USG:) Super, że synuś się w końcu pojawił, bo na USG tydzień temu miałam brak echa zarodka i czynność serca nieobecna, ale już jest wszystko ok:) Na obecną chwile jestem w siódmym tygodniu i 3 dniu, a poród mam na 27 stycznia jednak, a nie jak wczesniej pisałam na 23 stycznia.
 
Kluliczek, miałam dziś drugie USG i z niego znowu dzidzia jest dzień większa niż obliczyłam to z owulacji, więc popraw mi datę wg USG na 16 stycznia.

Tylko mam jeden "problem" - wg USG dzidzia ma dziś 9t4d, a wg jednych suwaczków to 16 stycznia a wg innych 15 stycznia - bo był rok przestępny i różne suwaczki różnie to liczą. Na wyniku badania nie mam napisanej daty przewidywanego porodu... W każdym razie na pewno dzień lub dwa wcześniej niż wcześniej podałam.
 
Tylko mam jeden "problem" - wg USG dzidzia ma dziś 9t4d, a wg jednych suwaczków to 16 stycznia a wg innych 15 stycznia
Leika, i tak odchylenie w praktyce wynosi 2 tygodnie :-)
Poza tym mi się nawet nie udało znaleźć jednoznacznej definicji długości ciąży od poczęcia - jedne źródła mówią 266 dni, drugie 268... Więc i suwaczki mogą różnie liczyć :-)
 
Witam.
Byłam dzisiaj na USG, mam termin na 5 stycznia, 11 tydzień ciąży. Ciąża bliźniacza :-)
Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamusie :-):-)
 
Witam.
Byłam dzisiaj na USG, mam termin na 5 stycznia, 11 tydzień ciąży. Ciąża bliźniacza :-)
Goniaa, jak ja Ci zazdroszczę! Zawsze marzyłam o bliźniakach! :-)
Jak się czujesz? Bo wszędzie piszą, że z bliźniakami wszystkie paskudne objawy ma się podwójnie, np. nudności. Mam nadzieję, że u Ciebie się to nie sprawdza! Pozdrawiam cieplutko :-)
 
reklama
Hey Melulu :-)
Co do objawów to męczą mnie tylko mdłości wieczorne trwające dzień w dzień. Ale tak poza tym to jest wszystko w porządku :-) Jak na moje objawy to nic nie wskazywało ciąży bliźniaczej. A tu USG pokazało mi malutkie dwie istotki :-):-)
Pozdrawiam.
 
Do góry