reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stycznióweczki, które mają już dzieci

reklama
wozek faktycznie jest rewelacyjny i dosc latwy w obsludze, tyle tylko, ze z tego co zauwazylam i zrozumialam rozklada sie tylko na plasko w wersji pojedynczej:baffled:chyba,ze jesz inaczej, a tylko ja tego nie zauwazam??
 
Karlam pomyślałam sobie to samo....... Dziwny jest ten wózek to fakt, ale może najbardziej funkcjonalny? W sumie podwójne Mamusie mają najwięcej doświadczenia w tym temacie. Ale wygląda nietypowo... Ja to bym się ciągle bała, że to dziecko, które jest pod spodem o coś uderzy np. jak będę wjeżdżała na wysoki krawężnik.
 
Tutaj w Londynie duzo osob jezdzi takimi wozkami.Z tego co zauwazylam to dziecko ktore lezy na dole ma klape ktora zaslaniasz jezeli chcesz,pozatym cale jest schowane i wyglada to jakby bylo w koszyku.Watpie aby sie uderzalo przy kraweznikach,poniewaz dol jest usztywniany.No ale ja poprostu wiem to z obserwacji i duzo wiecej nie moge napisac.
 
reklama
Dziwny ten wózek. Tak wygląda, że to dziecko na dole musi mieć cały czas podkurczone nóżki w tym "koszu". Ciekawe czy ono coś może obserwować sobie czy cały czas jest w takim jakby zamknięciu i ogląda tylko plecki starszego rodzeństwa?:baffled:
 
Do góry