reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Masakra jak mi nie dobrze.. zjadlam makrele w sosie pomidorowym i chleb z paprykarzem bo glodna bylam.. na nic innego nie mam ochoty.. 🙄
Oj moja droga a konserwy zakazane w ciąży ;)
Ale podchodzę do tego że organizm sam wie czego chce i się tego domaga. W poprzedniej ciazy mielonka turystyczna smakowała jak najlepszy schabowy ;)
 
Oj moja droga a konserwy zakazane w ciąży ;)
Ale podchodzę do tego że organizm sam wie czego chce i się tego domaga. W poprzedniej ciazy mielonka turystyczna smakowała jak najlepszy schabowy ;)
W ogole konserwy to swinstwo bo w aluminium.. ale jakbym miala patrzec na to wszystko to nic bym nie jadla 🙄
 
Matko to by nic nie jeść :o Ja się boję zacząć czytać cokolwiek o diecie w ciąży, bo się okaże, że wszystko jem nie takie.
To może nie czytaj ;) jedz to o co wola Twój organizm. Ja przez wymioty pierwszy trymestr zywilam się tylko lodami wodnymi a dzieci zdrowe. Córka ma 8 lat i nigdy antybiotyku nie miała. Na spokojnie ;). Może tylko alko nie pij ;)
 
Jeśli można zapytać w jakim kolorze masz plamienia? Jesteśmy na podobny etapie ciąży i ja od dwóch dni również mecze się z delikatnymi płomieniami.. najpierw były brazowe teraz „ kawa z mlekiem” .. robiłam bete 3 razy i prawidłowo przyrasta, ostatnia robiłam wczoraj, jutro wizyta u lekarza i zastanwiam się czy powtarzać bete czy po usg się dowiem czy jest wszytsko Ok..
Brązowe. Ja robiłam kolejne dwie bety bo mi lekarz zalecił. Jak masz jutro wizytę to chyba nie ma potrzeby.
 
reklama
Matko to by nic nie jeść :o Ja się boję zacząć czytać cokolwiek o diecie w ciąży, bo się okaże, że wszystko jem nie takie.
Poza tym trendy się zmieniają co jeść a czego nie. Nawet po CC 8 lat temu było 3 dni diety lekkostrawnej- kleik i sucharki, a już 2,5 roku temu kazali jeść normalnie. Podali mięso z sosem i ziemniaki :). Jedli chodzi o dietę podczas karmienia to kiedyś nie można było np czekolady i truskawek. A 5 lat temu zdziwił złapałam bo po urodzeniu podawali właśnie truskawki i pani od laktacji już mówiła że g jeść wszystko s dopiero jak się coś dzieje z dzieckiem to odstawiać i sprawdzać co uczula. Więc chyba najlepiej jeść tak jak się czuje
 
Do góry