A do lekarza chodzicie w masce? ściagacie podczas wizyty? jak to w ogóle teraz wygląda?Ja niestety nie mogłam wejść z partnerem i cały czas czekam aż w końcu będzie to możliwe![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
A do lekarza chodzicie w masce? ściagacie podczas wizyty? jak to w ogóle teraz wygląda?Ja niestety nie mogłam wejść z partnerem i cały czas czekam aż w końcu będzie to możliwe![]()
Hej MalwaAda ja tez mam 32 lata i syna 14 letniegona kiedy masz termin?
U mnie beta dzis 259, wiec juz czuje sie bezpieczniejchociaż ciazowe dolegliwości sie zaczynają i okrutnie mnie boli kręgosłup piersiowy..
Ja mam na 21 stycznia. Mam syna 14 lat i córkę 11. A Ty?Hej Malwa, z tym terminem to juz sama nie wiem OM byla 2 kwietnia termin wychodzi na 9 lub 7 stycznia, ale dzisiaj na usg bylo widac tylko pecherzyk i woreczek żółtkowy a powinno juz byc widac zarodek wiec moze ciaza mlodsza niz myślę, moja beta z 11 maja to 950, mnie od 10 dni boli macica skurcze nawet silniejsze bylam na pogotowiu u lekarza tez narazie wszystko, podobno "czasami" tak boli a mieszkam w uk wiec tu oni niz nie robia gdy ciaza jest zagrożona do 12 tyg, a Ty na kiedy termin masz orientacyjnie? Masz tylko synka?
![]()
Dziewczyny właśnie się umówiłam na I wizytę na 26 maja jestem mega podekscytowana!
I od razu pytania do bardziej doświadczonych:
w co sie ubieracie na wizyte w sensie spodnie czy sukienka? Chodzi mi o wygode badania
i drugie pytanie czy któraś była na pierwszej wizycie z partnerem?
A do lekarza chodzicie w masce? ściagacie podczas wizyty? jak to w ogóle teraz wygląda?
SuperJa mam na 21 stycznia. Mam syna 14 lat i córkę 11. A Ty?