reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

U mnie klasycznie, pierwszy miesiąc zapłaci pracodawca, reszta jak się uda... Czyli spodziewam sie, że będzie trzeba trochę poczekać. Jakoś damy radę, ale wiadomo, ze wydatków nie bedzie teraz brakować...
jest pandemia, więc nie obowiązują ich terminowe wypłaty. Nie dostaniemy nawet za to ani grosza odsetek.
Szkoda, bo ja zostałam bez wypłaty, ich to przecież nie interesuje, że są kobiety które przez to nie mają co do garnka włożyć.
Pewnie, że wolałabym wrócić do pracy, ale nie mogę niestety,
Dajesz sobie jakoś radę? Masz w kimś wsparcie i pomoc?
 
reklama
U mnie klasycznie, pierwszy miesiąc zapłaci pracodawca, reszta jak się uda... Czyli spodziewam sie, że będzie trzeba trochę poczekać. Jakoś damy radę, ale wiadomo, ze wydatków nie bedzie teraz brakować...

Dajesz sobie jakoś radę? Masz w kimś wsparcie i pomoc?
No ja mam na szczęście partnera, ale nie wyobrażam sobie być teraz samotną matką, współczuję im strasznie jeżeli są zmuszone być na L4.

Mi też standardowo pierwszy miesiąc pracodawca, a teraz cisza ;/ ciekawe jak macierzyńskie wypłacają, bo też czytałam na internecie, że ciężko z tym.
 
Dziewczyny czy ktoras tez odrzuca na samo pomyslenie o rosole a nie mowiac o jedzeniu? Mnie odrzuciło automatycznie od kawy z mlekiem, cukru tzn ciast czekolad ect oraz rosolu. Natomiast duuuzo chetniej jem mięso, hektolitrami wode, owoce i surowe ogorki. Jakie macie zachcianki a od czego was odrzucilo??
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras tez odrzuca na samo pomyslenie o rosole a nie mowiac o jedzeniu? Mnie odrzuciło automatycznie od kawy z mlekiem, cukru tzn ciast czekolad ect oraz rosolu. Natomiast duuuzo chetniej jem mięso, hektolitrami wode, owoce i surowe ogorki. Jakie macie zachcianki a od czego was odrzucilo??
Mnie odrzucilo od kawy i ryb. Cukru nie mogę racji na problemy z nim. A rosół....moglabym codziennie 🤣😅😂
 
Do góry