reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Nie wiem jakie mam ciśnienie ale ogólnie ja codziennie nie mam siły 😩 albo jak nadrobię jakiś dzień np pójdę do pracy na chwile i później jakiś sklep to na drugi dzień muszę odchorować i nie mam siły nawet na bieżąco posprzątać.

Wizyta za niecałe 2h jak zwykle mam 100 w porach tak się boje ....
Czekam na relacje ;)a ja koncze salatke z cukini i papryki na zime i mysle co by tu jeszcze zrobic😉
 
reklama
To jeszcze nie jest tak źle, ja jadłabym tylko fast foody i ogólnie jakieś szybkie żarcie nie wymagające przygotowań. W poprzedbiej ciąży wymiotowałam po mc donaldzie i na zapach kebaba a teraz jem aż mi się uszy trzęsą. Smakuje mi kiełbasa, której normalnie nie jadam, ryby z puszki typu szprot, śledzie... Miałam wcześniej jeszcze taki etap kanapek z serkiem topionym i jajek na twardo i szczypiorku.
W poprzedniej ciąży na większość tych rzeczy nie mogłam patrzeć, za to lody, czekolada i słodkie bułki to było jedzenie roku.
W obu pasuje mi nabiał i owoce.
Za pierwszym razem była dziewczynka, teraz podobno jest chłopczyk wg wczorajszego usg :) U mnie zabobony w sumie na plus póki co...
Ooo przypomnialas mi o serku topionym. Jeszcxe ze 3 temu jadlbym 5 razy dziennie najbardziej papryka i pieczarka. Jajka sadzone. Na szproty w pomidorach tez mnie zalapalo pare razy ale po ostatnim zle sie czulam i poki co folguje
Ale wędzonego lososia hmmm chetnie:p. Tyle ze boje sie teraz jesc bo moze byc nir swieża przez te gorąca.
 
Jesteśmy po wizycie. Ciśnienie Ok, na plusie 2,4 kg od początku. Będzie drużyna piłkarska, Synki pokazali tatusiowi ‚ taaaaakie siury ‚ 😂 jeden ma 13 cm drugi 15 cm i waga wyszła tyle samo jeden i drugi po 213g 😊 potas, magnez, witaminy, trivagin i zwiekszona luteina do dwóch razy na dzień i na noc bo dalej się stawiamy 😒 następna wizyta za 3 tygodnie 🙂 dziekujemy za wszystkie ciepłe słowa ❤️
 
reklama
Jesteśmy po wizycie. Ciśnienie Ok, na plusie 2,4 kg od początku. Będzie drużyna piłkarska, Synki pokazali tatusiowi ‚ taaaaakie siury ‚ 😂 jeden ma 13 cm drugi 15 cm i waga wyszła tyle samo jeden i drugi po 213g 😊 potas, magnez, witaminy, trivagin i zwiekszona luteina do dwóch razy na dzień i na noc bo dalej się stawiamy 😒 następna wizyta za 3 tygodnie 🙂 dziekujemy za wszystkie ciepłe słowa ❤
w którym tc jestes?
 
Do góry