reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Super! Bardzo się cieszę, czyli wszystko ok?

No to moje dziecko jest malutkie... W czwartek 26+0 i waga 784g...
Tak wszystko ok, sprawdzał czy lozysko sie nie odkleja po tej stłuczce, ale nic się nie dzieje, wody nie ciekną, więc bardzo się cieszę.

Najważniejsze żeby malutka ci przyrastała i była zdrowa ❤️

U mnie w sb też wg OM 26+1, wg USG (w 12tc) 26+0, maly wazyl 1010g:) A kość udowa długa na 29tc😂 w rodziców.
O matko, to długi haha. Ciekawe jaki wyjdzie 🤣
 
Tak wszystko ok, sprawdzał czy lozysko sie nie odkleja po tej stłuczce, ale nic się nie dzieje, wody nie ciekną, więc bardzo się cieszę.

Najważniejsze żeby malutka ci przyrastała i była zdrowa ❤


O matko, to długi haha. Ciekawe jaki wyjdzie 🤣
No troche mnie to przerazilo haha. Spodziewamy się dlugaska, bo oboje jesteśmy wysocy no ale...może troche przystopuje za jakis czas😂. Ubranek w pierwszym rozmiarze mam tyle, że mogę na palcach ręki zliczyć, bo nie spodziewam się, żeby sie przydały 😁
 
No troche mnie to przerazilo haha. Spodziewamy się dlugaska, bo oboje jesteśmy wysocy no ale...może troche przystopuje za jakis czas😂. Ubranek w pierwszym rozmiarze mam tyle, że mogę na palcach ręki zliczyć, bo nie spodziewam się, żeby sie przydały 😁
Ja miałam długonogą, body na 62, a dół na 68 bo inaczej za krótkie, w pajacach luz i podwijane ręawy albo bardziej przyległe i za krótkie nogi. W sumie do dziś jak zmieniamy rozmiar ciuchów to zawsze ze spodni najpierw wyrasta, teraz nosi 122 lub 128 spodnie, a bluzki na 116 jeszcze czasem ok, z krótkim rękawkiem nawet 110 bo to chuderlaczek.
 
Ja miałam długonogą, body na 62, a dół na 68 bo inaczej za krótkie, w pajacach luz i podwijane ręawy albo bardziej przyległe i za krótkie nogi. W sumie do dziś jak zmieniamy rozmiar ciuchów to zawsze ze spodni najpierw wyrasta, teraz nosi 122 lub 128 spodnie, a bluzki na 116 jeszcze czasem ok, z krótkim rękawkiem nawet 110 bo to chuderlaczek.
W UK, gdzie mieszkam jest troche inny podział rozmiarowy: jest "newborn", "0-3 mce", "3-6mcy" itd co 3 m-ce się zmienia. Newborn wcale nie mam, 0-3 m-ce kilka, ale chyba stawiam raczej na 3-6:) tych mam póki co najwięcej.
 
Ja miałam długonogą, body na 62, a dół na 68 bo inaczej za krótkie, w pajacach luz i podwijane ręawy albo bardziej przyległe i za krótkie nogi. W sumie do dziś jak zmieniamy rozmiar ciuchów to zawsze ze spodni najpierw wyrasta, teraz nosi 122 lub 128 spodnie, a bluzki na 116 jeszcze czasem ok, z krótkim rękawkiem nawet 110 bo to chuderlaczek.
Ja kupuję wszystkie gatki na 62, bo na dłużej starczą i pielucha tetrowa z otulaczem jest większa niż pampers.
No i mam taką przedłużacze do body, jakby bąbel był długi żeby nie kupować co chwilę nowych ubranek :D
 
Ja miałam długonogą, body na 62, a dół na 68 bo inaczej za krótkie, w pajacach luz i podwijane ręawy albo bardziej przyległe i za krótkie nogi. W sumie do dziś jak zmieniamy rozmiar ciuchów to zawsze ze spodni najpierw wyrasta, teraz nosi 122 lub 128 spodnie, a bluzki na 116 jeszcze czasem ok, z krótkim rękawkiem nawet 110 bo to chuderlaczek.
Moja córka identycznie. Spodnie na 134, a bluzki z krótkim nawet na 116 ok, bo chudzina [emoji6] Ma 6 lat, a jak stawała do zdjęcia z moimi drugoklasistami to nie było widać, że młodsza [emoji23]
 
reklama
Do góry