reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Moja położna jest spoko, powiedziała że dojedzie bez problemu, tylko nie byłam pewna czy nie musi być z przychodzi maluszka.

Wam też już maluchy odstawiają takie cyrki w brzuchach ? Mój wczoraj tak wariował, że całe zebra mam obite 🤣
To będziesz jednak do domu wpuszczać położna? Bo wcześniej pisałaś że nie.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was przeszła lub przechodzi Covida?
ja prawdopodobnie przeszłam ponad miesiąc temu. nie robiłam testu, ale teściowa robiła na przeciwciała i jej wyszły, a zaczęło ją łapać jak syn był akurat u niej. tydzień później mnie złapało
przeszłam znośnie. w sumie nawet kaszlu nie miałam. 2 dni gorączki do 38,5 i 5 dni ból gardła; dopiero potem brak smaku przez kilka dni
 
Dzięki, pytam bo mi w badaniu z piątku wyszło <0,25(+) i zastanawiam się czy to dużo czy mało, ciśnienie mam ok, nic mi się nie dzieje, w poniedziałek jeszcze powtarzam badanie, a we wtorek do lekarza... Mam nadzieję, że to jednak nic poważnego przy takiej ilości.
I mi się pojawiło białko w moczu przy prawidłowym ciśnieniu. W przyszłym tyg będę wiedzieć ile dokładnie go było, bo wysłali próbkę na specjalne badanie. Teraz badali tylko takim paskiem, gdzie wyszło, że niby śladowe ilości. Wiem, że samo białko może występować, jeśli nie jest go dużo, tylko nie znam dokładnie norm. Bez podwyższonego ciśnienia, opuchlizny ciała i innych objawów to raczej nie zatrucie ciążowe. Tez mam nadzieję, że u mnie ok, bo dzis dopiero 30+0.
 
widzę, że u Ciebie jak i u mnie pępowina na twarzy ;) przez to moje zdjęcie 3D jest mniej ostre ;)
Lekarz coś Ci mówił na temat wagi? bo widzę że zbliżona do wagi mojej córki 30+0 1317g
Moja córcia od samego początku 5-6 dni różnicy było. Na prenatalnych tez. Ale nie jest to aż takie odstępstwo żeby zmieniać termin porodu bo norma do 7 dni. Więc ona ciągle odrobinę mniejsza ale rośnie od samego początku równo i proporcjonalnie.
 
reklama
Do góry