reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Moja córcia od samego początku 5-6 dni różnicy było. Na prenatalnych tez. Ale nie jest to aż takie odstępstwo żeby zmieniać termin porodu bo norma do 7 dni. Więc ona ciągle odrobinę mniejsza ale rośnie od samego początku równo i proporcjonalnie.
U mnie była różnica 11 dni, więc termin się zmienił. Z pierwsza córką miałam podobnie. I mimo to jest 10 dni teraz różnicy. Ale mam nadzieję że więcej nie będzie:)
 
Fundacja rodzić po ludzku podała gdzieś na stronie formularz ,że nie wyraża się zgody na rozdzielenie z dzieckiem.
W twoim szpitalu robią testy?
U nas jest tak... jak będę rodzić jadę do szpitala przed izbą przyjęć robią test antygenowy jeżeli będzie negatywny idę dalej ->izba->porodowka. Tak samo jeżeli miałabym przyjęcie planowe na wywołanie.
Jeżeli natomiast jest pozytywny... jadę rodzić 50 km poza moje miejsce zamieszkania...
Porodu rodzinne nie możliwe, do opartych skurczy jestem w maseczce, potem mogę ją zdjąć
 
U nas jest tak... jak będę rodzić jadę do szpitala przed izbą przyjęć robią test antygenowy jeżeli będzie negatywny idę dalej ->izba->porodowka. Tak samo jeżeli miałabym przyjęcie planowe na wywołanie.
Jeżeli natomiast jest pozytywny... jadę rodzić 50 km poza moje miejsce zamieszkania...
Porodu rodzinne nie możliwe, do opartych skurczy jestem w maseczce, potem mogę ją zdjąć
u nas w ogóle nie testują przed porodem na szczęście.
 
Tam gdzie chce rodzić czyli Opole to jest szpital o 3cim stopniu referencyjnosci. Ten oddalony o 50 km jest 2go stopnia. Pewnie dlatego. Bo u nas też i ciężkie przypadki leżą... :)
No to w moim mieście jest 1stopien.
Inny o 3 stopniu został zakaźnym podobno, nie wiem na ile to prawda i współczuję wszystkim dziewczynom które urodzą wcześniaki itp. bo nie wi m gdzie ich wyślą ;/
 
reklama
Do góry