reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Witam przyszłe mamusie😊
Troszkę późno dołączam bo się wahałam ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie 😚.
Moja 1 ciąża nie planowana ale bardzo się cieszę bo swoje lata już mam😁.
Według usg i apki termin mam 27.01. Pierwsze usg robiłam 25.05 w 4+5 i widziałam pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Następne usg mam 18.06. I nie mogę już się doczekać.
 
reklama
Ja mam wizytę w przyszły wtorek i to będzie wg OM 6+3 czyli 7 tydzień. Też bardzo chciałabym żeby było słychać już serduszko 🥺 na pierwszą wizytę wybrałam się za szybko i nawet pęcherza ciążowego nie było jeszcze widać... Nie wiem jak wytrzymam do tego wtorku. Już nie wiem co mam że sobą zrobić 🤦‍♀️
słuchaj, ja dzwoniłam do mojej pani jakoś 4tc+4 i myślałam, że mnie przyjmie 😆 moje niedoczekanie. Musiałam wytrzymać 3 tygodnie, a to już jutro. jakoś zleciało, ale jest to ogromny test na cierpliwość 😔
 
Ja mam wizytę w przyszły wtorek i to będzie wg OM 6+3 czyli 7 tydzień. Też bardzo chciałabym żeby było słychać już serduszko 🥺 na pierwszą wizytę wybrałam się za szybko i nawet pęcherza ciążowego nie było jeszcze widać... Nie wiem jak wytrzymam do tego wtorku. Już nie wiem co mam że sobą zrobić 🤦‍♀️
Już bliżej niż dalej! ❤✊ Ale to czekanie faktycznie bywa denerwujące i człowiek się cały czas zamartwia... teraz to już chyba tak będzie 🤦‍♀️🤷‍♀️.
 
Już bliżej niż dalej! ❤✊ Ale to czekanie faktycznie bywa denerwujące i człowiek się cały czas zamartwia... teraz to już chyba tak będzie 🤦‍♀️🤷‍♀️.
Ach ja już znowu analizuje wszystkie objawy a raczej ich brak... Mam wrażenie że nawet zmęczenie jest jakby mniejsze 😕 obiecałam sobie że nie będę tak tego analizować a ciągle robię to samo. Dziewczyny tutaj tak się skarżą na mdłości i wymioty a ja chyba z chęcią bym je przygarnęła. Przynajmniej wiedzialabym że wszystko jest ok 🤷
 
Piąteczka!! ❤️❤️ U mnie 8+3 🥰
Ja mam 8+0 z ostatniej miesiączki Al w z usg Pani ginekolog mówi, że urwisek większy o 4 dni. Zobaczymy w piątek co tam się pozmieniało w cm i w obrazie USG. Ej dziewczyny macie tak że jakoś wewnętrznie czujecie jakiej płci może być wasze maleństwo... Ja nigdy nad tym nie myślałam byle było zdrowe... marzyła mi się córka wiadomo Ale ja czuje jakoś podświadomie że to chłopiec 💙🤷‍♀️🤷‍♀️ hahaha ale za to mój T. Że jednak dziewczynka 😂😅
 
Ach ja już znowu analizuje wszystkie objawy a raczej ich brak... Mam wrażenie że nawet zmęczenie jest jakby mniejsze 😕 obiecałam sobie że nie będę tak tego analizować a ciągle robię to samo. Dziewczyny tutaj tak się skarżą na mdłości i wymioty a ja chyba z chęcią bym je przygarnęła. Przynajmniej wiedzialabym że wszystko jest ok 🤷
ja mam zmęczenie z dnia na dzień coraz większe, szybciej się męczę...ale coś te mdłości jakoś mało i teraz narzekam hahah
 
Ach ja już znowu analizuje wszystkie objawy a raczej ich brak... Mam wrażenie że nawet zmęczenie jest jakby mniejsze 😕 obiecałam sobie że nie będę tak tego analizować a ciągle robię to samo. Dziewczyny tutaj tak się skarżą na mdłości i wymioty a ja chyba z chęcią bym je przygarnęła. Przynajmniej wiedzialabym że wszystko jest ok 🤷
Kochana też to przerabiałam i nadal przerabiam , zwłaszcza na dzień lub dwa przed wizytą... W głowie mam najgorsze scenariusze, objawów zero żal i rozpacz... Ja wiem, że to przez poprzednie straty tylko wtedy serce już nie biło A ja objawy miałam więc to nie daje żadnej gwarancji... wydaje mi się, że strach jest obecny ponieważ pragniemy tego dziecka i mimowolnie chcemy je chronić, dbać o nie i zrobić wszystko żeby nic mu się nie stało .. 🤷‍♀️
 
Ja mam 8+0 z ostatniej miesiączki Al w z usg Pani ginekolog mówi, że urwisek większy o 4 dni. Zobaczymy w piątek co tam się pozmieniało w cm i w obrazie USG. Ej dziewczyny macie tak że jakoś wewnętrznie czujecie jakiej płci może być wasze maleństwo... Ja nigdy nad tym nie myślałam byle było zdrowe... marzyła mi się córka wiadomo Ale ja czuje jakoś podświadomie że to chłopiec 💙🤷‍♀️🤷‍♀️ hahaha ale za to mój T. Że jednak dziewczynka 😂😅
Mam to samo!!! Też czuje siusiaka 😂😂😂 bo podobno siusiaki nie odbierają urody zbytnio i przy dziewczynkach gorsze samopoczucie... A ja się czuję całkiem całkiem i cera jakas taka ładniejsza 😃😃 a jak z Twoimi objawami?😃 Dawaj znać w piątek ☺️🤞
 
reklama
Ach ja już znowu analizuje wszystkie objawy a raczej ich brak... Mam wrażenie że nawet zmęczenie jest jakby mniejsze 😕 obiecałam sobie że nie będę tak tego analizować a ciągle robię to samo. Dziewczyny tutaj tak się skarżą na mdłości i wymioty a ja chyba z chęcią bym je przygarnęła. Przynajmniej wiedzialabym że wszystko jest ok 🤷
A piersi? Zawsze można je macać dla spokoju, chyba że nie bolą to tylko się cieszyć,ze objawy nas oszczędzają :) bratowa miała mdłości dwa dni i to by było na tyle, a synek już biega 😃 to nie wyznacznik :)
 
Do góry