reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja tez po wizycie. Jestem zalamana.
Ciaza nie rosnie. Nie widzi serduszka. Nic. Ogolnie pecherzyk duzo wiekszy niz tydzien temu.

Kazal odstawic leki i czekac. Jak to powiedzial dac naturze dzialac. Jesli obumarl plod to samo plamienie przyjdzie.
No i powiedzial ze moze akurat cos z tego jeszcze sie wykluje.

W dupie mam takie podejscie.
Zadzwonilam do znajomej. Jutro ma mnie umowic do lekarza co w zeszlym tygodniu widzial serduszko.
Czyli poprzednio było serduszko a teraz nie ma nic a nic? Dziwne, przecież serduszko nie znika... Dobrze że idziesz to skontrolować, nie poddawaj się, a jakie leki bierzesz?
 
reklama
Usunęły mi się wszystkie cytaty ;/.

Jeśli chodzi o zaśniad to ciąża rozwijała się prawidłowo była na wizycie 6+5 i serce biło itd a na 8+1 serce już nie biło. Na histo napisało zaśniad częściowy. Ale chodziłam z obumarła ciążą jakieś 2-3 tyg i już na histo że nie było już zarodka. Czyli częściowo się wchłonęła.

Boże w pracy nie mogę jeść a jak tylko wyjdę to umieram z głodu. Teraz chyba podejdę do Ala baru mlecznego i coś sobie kupię bo nie mam jeszcze obiadu. A do 17 nie wytrzymam. Zawsze jak wracam idę z psem na spacer tak 15.40-17.40. Mam nadzieję że będzie coś dobrego. Jechałam i był przystanek koło maca i się wahałam czy wysiąść :D. Ale dziś jedynie chodzi za mną jedzenie z Ikei.

Nadal nie powiedziałam szefowi o ciąży. Muszę wkoncu się przełamać.
Kiedy miałaś ciążę zasniadowa?
 
Myślałam , że tylko ja mam ten problem. Nie mam żadnych mdłości, nie wymiotuje. Ale walczę z zaparciami od jakiegoś tygodnia i czuję się taka brzydka przez to 😔 Brzuch mam też wzdęty i czasem sobie myślę, że wolałabym te mdłości 😞
U mnie zaparcia to jakis dramat o trwają od samego pozytywnego testu a nawet chwile przed... dostałam magnes niby miało coś pomóc ale nic... u mnie zaparcia takie ze potrafię wypróżnić się raz na 7-9 dni .. Więc i już hemoroidy zaczęły o sobie dawać znać.. ostatnie dni pomogła mi zupa z mlodej kapusty u nas mówi się na to biały kapuśniak... ale moja Pani ginekolog mówi że dodatkowy progesteron to wzmaga plis w elevicie żelazo... 🤷‍♀️
 
U mnie zaparcia to jakis dramat o trwają od samego pozytywnego testu a nawet chwile przed... dostałam magnes niby miało coś pomóc ale nic... u mnie zaparcia takie ze potrafię wypróżnić się raz na 7-9 dni .. Więc i już hemoroidy zaczęły o sobie dawać znać.. ostatnie dni pomogła mi zupa z mlodej kapusty u nas mówi się na to biały kapuśniak... ale moja Pani ginekolog mówi że dodatkowy progesteron to wzmaga plis w elevicie żelazo... 🤷‍♀️
A próbowałaś płatki owsiane z siemiem lnianym? Tez miałam problem, a jak zjadłam na kolacje to dzień później mnie tak oczyscilo, że aż wklęsło.. 😎😎😂😂
 
A próbowałaś płatki owsiane z siemiem lnianym? Tez miałam problem, a jak zjadłam na kolacje to dzień później mnie tak oczyscilo, że aż wklęsło.. 😎😎😂😂
Tego jeszcze nie próbowałam! Ale postaram się w czwartek poszukać tutaj siemie lniane bo to może być nie łatwe zadanie 😳😂😂♡. Ale poszperam po aptekach ❤✊ dziękuję za dobra radę ! Mam nadzieję że mi tez pomoże!
 
Dziewczyny które męczą mdłości i które wymiotują - jak wy sobie z tym radzicie? Mi już się płakać chce - od dwóch dni nie mogę nic zjeść, wszystko po chwili wymiotuję, na nic nie mam ochoty.. kilka łyków zimnej coli nie pomaga 😓🤢
Ja piłam cole litrami... Ale potem pomyślałam, że ile tak wytrzymam.. kupiłam sobie gumy z firmy pregna w Rossmanie i codziennie wypijalam napar z rumianku. Ten napar mi bardzo pomógł, wyciszał żołądek.
 
reklama
Do góry