reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

A partner dostał lek? Też kilka lat się bujalam z tym dziadostwem. Mam osobny ręcznik, płyn a i tak byle co mi powodowało grzyba. Aż tu nagle inny lekarz mi przepisał lek dla męża i... Przeszło na długo... obecnie mam sporadycznie, ostatnio chyba za 2 lata temu, a wcześniej 4 razy w roku albo i więcej 🤦
Dostał dwa razy. Tzn to było na zasadzie że ja przyjmowałam jakieś tabletki doustnie przez tydzień albo dwa, a jedna tabletkę miał zażyć mąż. No ale jak widać dużo to nie pomogło 🙄
 
reklama
Och jak dobrze, że nie jestem sama 😊 a u Was też takie początki? Który tydzień? Pewnie już pisalyście ale ciężko to wszystko zapamiętać 😋
Ja am 7 tc z tym że ja nie mam żadnej bakterii miałam robiona cytologie i wymaz na chlamydie i uroplazme i wszystko było ok widocznie hormony powoduja ze tego śluzu jest dużo jak czytałam wypowiedzi to więcej osób ma mokrość niż suchość
 
Och jak dobrze, że nie jestem sama 😊 a u Was też takie początki? Który tydzień? Pewnie już pisalyście ale ciężko to wszystko zapamiętać 😋
Moja koleżanka jak była w ciazy miała infekcje często i wkoncu jeden lekarz powiedział żeby psikala sobie 2 x dnia octaniseptem i nie wycierała miejsc intymnych ręcznikiem tylko delikatnie ręcznikiem papierowym i przeszło bez żadnych leków
 
Dostał dwa razy. Tzn to było na zasadzie że ja przyjmowałam jakieś tabletki doustnie przez tydzień albo dwa, a jedna tabletkę miał zażyć mąż. No ale jak widać dużo to nie pomogło 🙄
U mnie też był moment kiedy często łapałam infekcje i również raz dostałam antybiotyk i mój partner też ale po jakimś czasie znów powróciło... Teraz od dłuższego czasu mam spokój, używam raz na jakiś czas do higieny intymnej produktów z " multi-gyn" pianka A jak czuje że coś nie do końca mi odpowiada asekuracujnie używam takich tubek z żelem. Są dozwolone w ciąży bo na bazie wyciągu z roślin itp. Moja ginekolog zwróciła mi uwagę na to, że częste infekcje powracały mi również od nadmiernej higieny miejsc intymnych.. zbyt częste używanie płynów i żali nie zawsze dobrych, i zbyt dokładne i wnikliwe mycie... ponieważ powodowało to wypłukiwanie dobrej flory bakteryjnej, zmieniało ph pochwy i dzięki temu bakterie miały pole do popisu, ponieważ nie miałam naturalnej bariery ochronnej 🤷‍♀️🤦‍♀️ ale się rozpisałam haha. Więc wiadomo trzeba dbać ale czasami jak chcemy za dobrze wychodzi skutek odwrotny bynajmniej u mnie tak było.
 
U mnie też był moment kiedy często łapałam infekcje i również raz dostałam antybiotyk i mój partner też ale po jakimś czasie znów powróciło... Teraz od dłuższego czasu mam spokój, używam raz na jakiś czas do higieny intymnej produktów z " multi-gyn" pianka A jak czuje że coś nie do końca mi odpowiada asekuracujnie używam takich tubek z żelem. Są dozwolone w ciąży bo na bazie wyciągu z roślin itp. Moja ginekolog zwróciła mi uwagę na to, że częste infekcje powracały mi również od nadmiernej higieny miejsc intymnych.. zbyt częste używanie płynów i żali nie zawsze dobrych, i zbyt dokładne i wnikliwe mycie... ponieważ powodowało to wypłukiwanie dobrej flory bakteryjnej, zmieniało ph pochwy i dzięki temu bakterie miały pole do popisu, ponieważ nie miałam naturalnej bariery ochronnej 🤷‍♀️🤦‍♀️ ale się rozpisałam haha. Więc wiadomo trzeba dbać ale czasami jak chcemy za dobrze wychodzi skutek odwrotny bynajmniej u mnie tak było.
Właśnie tak również się zgodzę zbyt nadmierna higiena miejsc intymnych działa na niekorzyść
 
Powiem Ci że też mam dzisiaj taki dzień... Zero objawów 😕 staram się nie nakręcać ale troszkę mnie to dziwi bo o ile piersi bolą mnie na zmianę (zależy po prostu od dnia) o tyle podbrzusze często mi się odzywalo. Zwłaszcza rano i wieczorem 🙄 a dzisiaj cisza... A ja to nawet nie wiem czy miałam już pierwsze mdłości 😁 wczoraj mnie troszkę "mulilo" przy jakimkolwiek ruchu ale trwało to może że 30 min... Nie wiem czy to się już do mdłości ciążowych zalicza 😋
@Balbinka1991 , a Ty w którym tygodniu jesteś?
We wtorek zacznę 10 tydzień, a w pon mam wizytę okaże się czy wszystko wporzadku😉w ogóle to mam dzisiaj wkurwienie na mojego męża w nocy się obudzilismy o 2 i było bardzo gorąco w pokoju powiedziałam mu żeby uchylił okno jak już wstał to mój mężuś otworzył okno na Full mam grube ciemne zasłony więc nie widziałam rano się budzę zamarznięta i prostu czuje, że coś mnie bierze. Jestem wściekła porostu w dodatku te rabniete elektroniczne termometry pokazują raz gorączke raz nie ale czuje się źle.
 
We wtorek zacznę 10 tydzień, a w pon mam wizytę okaże się czy wszystko wporzadku😉w ogóle to mam dzisiaj wkurwienie na mojego męża w nocy się obudzilismy o 2 i było bardzo gorąco w pokoju powiedziałam mu żeby uchylił okno jak już wstał to mój mężuś otworzył okno na Full mam grube ciemne zasłony więc nie widziałam rano się budzę zamarznięta i prostu czuje, że coś mnie bierze. Jestem wściekła porostu w dodatku te rabniete elektroniczne termometry pokazują raz gorączke raz nie ale czuje się źle.
To teraz koniecznie herbata z miodem, koc i zakaz wychodzenia, może zwalczysz przeziębienie w zalążku :) mnie wczoraj też drapalo w gardle a dziś już spokój, mam nadzieję, że tylko przemarzłas i Cię mocniej nie rozlozy :)
 
To teraz koniecznie herbata z miodem, koc i zakaz wychodzenia, może zwalczysz przeziębienie w zalążku :) mnie wczoraj też drapalo w gardle a dziś już spokój, mam nadzieję, że tylko przemarzłas i Cię mocniej nie rozlozy :)
[/QUOT
Mam nadzieję bo obudziłam się z katarem i takim gorącem w klatce piersiowej. Jak będę chora to chyba mojego męża zabije😂
 
Kobitki Wy też tyle śpicie?? Jak tylko partner jest w domu to ja kieruje się do łóżka i zasypiam. Dzisiaj jeszcze nie wstałam z łóżka :) bo dwa razy zrobiłam sobie drzemkę.
 
reklama
Kobitki Wy też tyle śpicie?? Jak tylko partner jest w domu to ja kieruje się do łóżka i zasypiam. Dzisiaj jeszcze nie wstałam z łóżka :) bo dwa razy zrobiłam sobie drzemkę.
Taaak mnie aż już głową boli od tego spania
.. Dziś wstałam rano o 9,zjadlam śniadanie i zasnęłam na siedząco w fotelu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Do góry