reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Och znam to, jak leżałam na początku z krwawieniem w szpitalu i nas przenosili z izolatki do normalnej sali, to położna zabroniła praktykantom pomoc w bagażach, bo ciąża to nie choroba. Co je to obchodziło że mamy ciążę zagrożone 💁
Tu tez trzeba dźwigać dlatego teraz mam na kolkach ;)ja mialam wczoraj lekkie plamienie doslownie 5 min ale niewiadomo skąd wszystko jest ok.
 
Ale jak to????? Tyle mają ciężarnych??

Mi moja Pani Doktor mówiła że zawsze w szpitalu mają dużo pracy we wrzesień/ październik bo to sylwestrowe dzieci i świąteczne:p ale zeby aż tak? Długo będziesz tam leżeć?

A jak nasze dzieci nazwą?? Covidove ?? Już słyszałam terorię, że druga fala urodzeń zacznie się w styczniu i będzie wynikiem narodowej izolacji 🤪
 
A jak nasze dzieci nazwą?? Covidove ?? Już słyszałam terorię, że druga fala urodzeń zacznie się w styczniu i będzie wynikiem narodowej izolacji 🤪
Tak nasze dzieci to podobno efekt pandemii. Ja się przez to nie chciałam starać, ale doszliśmy do wniosku że niewiadomo ile to jeszcze potrwa, więc zmieniliśmy zdanie. Tak to bym się chyba tej ciąży nie doczekała.
 
reklama
Do góry