reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Moje życie powinno mieć status to skomplikowane :D wcześniej mieszkałam w Warszawie tam miałam znajomych babcie rodzinę ale ze ja chciałam spróbować czegos innego wyprowadziliśmy się nagle w miesiąc bo ja tu już nie chce mieszkać i mam koleżankę z którą widzieliśmy się non stop ale ma teraz faceta i widzę się raz na miesiąc. Zastanawiam się nad powrotem na stare śmieci bo tu nikogo nie mamy tak naprawdę . A termin mam na 18 stycznia więc jeszcze tydzień. Teraz tylko dostaje pytania i wiadomości czy już urodziłam.
A to juz norma co do tych pytan czy urodzilam, ale sobie tłumaczę w ten sposób, ze poprostu sie martwią.
 
reklama
Właściwie to hipotrofii już nie mogą zdiagnozować, bo waga im dziś wyszła 2800g, w czwartek było 2600 więc coś ktorys sprzęt miesza.. z usg 37tc+3 Ale jednak 3 tygodnie mniejszy brzuszek jest..
U mnie jest teraz dziwnie... niby 2 tygodnie różnicy w czwartek gdy byłam u gin 37+0 Z wymiarów wyszło 2790g i brzuszek podrosl ale podobno główka mniejsza... Ale powiedziała że to zapewne dlatego że bardzo nisko już jest i dokładnie nie może zmierzyć. A dzisiaj na "odchodne " w szpitalu lekarz zmierzył (37+ 4) I miała podobno 2580g czyli wychodzi że mniejsza o prawie 3 tygodnie... I to samo powiedział że brzuszek większy niż główka... Ale jak patrzyłam to w szpitalu bardzo niedokładnie i szybko zbadał. Byłam Max 5 minut 🙈

Na szczęście jestem już w domu... Czekam aż coś się zadzieje A jak nie to 18 idę i będą wywoływać - cukrzyca ciążowa
 
reklama
Do góry