reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sucha skóra dłoni

ja uczuliłam się właśnie na neutrogenę...teraz używam maści dardia do smarowania dłoni i stóp. dobrze radzi sobie z bardzo przesuszoną skórą i jest hypoalergiczna.
 
reklama
Witam serdecznie. Ja polecam stary sprawdzony sposób domowy;) Olejek rycynowy i troszkę skoku z cytryny, w tym moczyć dłonie i zawinąć czymś albo ubrać rękawiczki na noc. Ja już rano widziałam znaczną różnicę. Jeśli jednak nie lubisz takich "domowych zabaw" to polecam Mineralny Krem do Dłoni z Masłem shea z firmy GoldenOil. Też sprawdzony;)
 
o maj gad, ten krem od goldenoil sprawdziłam i 45 zeta kosztuje, nie wliczajac przesyłki! chyba by mi wpierw rece odpadły zanim bym cos takiego kupiła. ale kosmetyki, z tego co widac na stronce, ciekawe, ciekawe.. az se jeszcze lukne..
 
Można jeszcze kupić parafinę i robić z niej maseczki na dłonie. Podany wyżej sposób z olejkiem rycynowym i sokiem z cytryny też jest ekstra. A czym na co dzień myjesz ręce? Bo może ten środek też je wysusza? Może myj czymś nawilżającym i delikatnym zarazem, Dove na przykład, bo większość mydeł w płynie też wysusza dłonie
 
jak masz skórę często narażoną na deternenty, lub słonce i w ogole na chemię, to polecam Ci dermokosmetyki, Naprawdę działają. Ja teraz sobie smaruję Nanobase, a jak juz mam problem z łokciami i takimi miejscami to keranorm. są bezzapachowe, nie uczulaja, i mają swietne składniki.
 
Też długo walczyłam z suchą skórą, pani w aptece poleciła mi keranorm, jest rewelacyjny. Nawilża, sprawia, że moja skóra jest gładka i elastyczna, wygląda na zdrową i zadbaną, jest to dermakosmetyk, nie uczula, sprawdza się nawet przy moim problemie ze skórą atopową, myślę, że Ci pomoże :) pozdrawiam
 
Dermokosmetyki sa to kosmetyki, ktore maja nietylko wlasciwosci pielegnacyjne, ale tez lecznicze, tak wiec dbasz o siebie jeszcze bardziej :) no i kosmetyki te przede wszystkim mozesz znalezc w aptece, co moim zdaniem jest potwierdzeniem bezpieczenstwa i wysokiej jakosci
 
reklama
Do góry