reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sucha skóra dłoni

reklama
Ja też używam rękawic przy pracach domowych. Przy zmywaniu naczyń, nim je założę, smaruję ręce grubo kremem albo oliwką. Ciepła woda sprawia, że krem lepiej wnika w skórę. Poza tym smaruj, smaruj, smaruj! :tak:
 
Teraz mi się przypomniało...Są też teraz w sprzedaży takie komplety z kompresami na dłonie i rękawiczkami, z tym, że myślę, że samemu można coś takiego zmajstrować :)
 
ja robie tak,ze wieczorkiem nakładam duza warstwe kremu i wkładam rekawiczki.Rano cały krem ładnie wsiaka,a skóra jest miła.

Tylko rekawiczki koniecznie musza byc bawelniane, a nie foliowe czy gumowe, zeby skora mogla normalnie oddychac. Tez czasami robie sobie taki zabieg...

Również stosuję od czasu do czasu taki zabieg na dłonie i szczerze polecam,bo działa rewelacyjnie.Skóra jest taka dobrze odżywiona i mięciutka po nim.
A stosuję krem Dove,lub Neutrogena :-):-):-)
 
Ja używałam wielu kremów, ale teraz przy tej naprawdę niskiej temperaturze (pękały mi palce po odśnieżąniu auta) kupiłam krem specjalny na zimę Flosleku- z serii winter care. Przynosi ulgę. I nie pękła mi skóra choc się zapowiadało.
 
najlepsza jest maść DIPROBASE-rewelacyjna na spękane,suche dłonie u mnie zwłaszcza w okolicach kostek ręce pękają do krwi.U dzieci alergików też ją stosuję.
 
reklama
Irenapak, zaufałam Ci;-):tak: i zamówiłam sobie diprobase tylko krem. Mam nadzieję, że pomoże coś na moje dłonie, które wyglądają okropnie. Mam suchą i spękaną skórę szczególnie na opuszkach palców. Żaden krem tradycyjny do rąk nie pomaga, żeby był najlepszy.
Stosowałam też Lipobase i był ok, ale zobaczyłam, że diprobase tańszy. No zobaczymy.
 
Do góry