reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sucha skóra u niemowlęcia

Dołączam do popierających Emolium.
Mój synek miał problemy ze skórą, po zastosowaniu Emolium problemy zaczęły znikać. Teraz jest ok. Jak od czasu do czasu coś się pojawi, to od razu smaruję do balsamem , tak z 5 dni i wszystko wraca do normy.
Na początek używałam płynu do kąpieli i kremu , kiedy zmiany były mniejsze zrezygnowałam z kremu i przeszłam na balsam. Teraz, kiedy nic nie dolega używam kosmetyków Hippa i bardzo je sobie chwalę.
Tydzień temu byłam z córką u dermatologa i też poleciła mi Hippa, ale oczywiście po tym jak córce zniknie wysypka.
 
reklama
a czy któraś z was stosowała u maluszka kosmetyki Lipikar z la roche posay? moim zdaniem są rewelacyjen - my wypróbowaliśmy balsam i oliwkę myjącą - super nawilżają i łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia na skórze atopowej.
 
la roche posay są fajne ale cena jest kosmiczna jak dla mnie.. zwłaszcza że potrzebujemy 2 opakowania na miesiąc
Stosujemy EMOLIUM KREM SPECJALNY 200mll lub ADERMA EXOMEGA-skuteczniejszy lecz droższy
 
Do góry