reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suchość pochwy

Jeśłi chodzi o suchość.. to miałam tak po porodzie, ale jak brałam prysznic to myłam się płynami do higieny intymnej i stwierdziłam że to może od tego. I jak przestałam ich używać to faktycznie stało się tak, żę już nie mam sucho.. Więc widocznie dla mnie były za ostre może.. bo nie wiem co innego..
 
reklama
hippka ja też słyszałam że te płyny wcale dobre nie sa i może ja nie mialam suchości samej pochwy ale miałam przesuszona skórę przy wejściu masakra jakaś i jak zaczełam myć się mydłem glicerynowym kupiłam sobie w aptece to wszystko mineło.
Gdyby czlowiek do każdej części ciała miał mieć inny specyfik o by łazienki brakło.
 
ja miałam podobny problem i w zasadzie mam go cały czas, nie przyjmowałam wprawdzie żadnych tabletek ale działam doraźnie ;) używamy Feminum, żel do kupienia w aptece, na bazie wody, fajna konsystencja... Też używam płynów do higieny intymnej, nigdy nie pomyślałam, że to od tego... Odstawię i poobserwuje ;)
 
Do góry