reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie ślubne :)

Chciałam wkleić Ci fotki z wesela w Niepołomnicach na którym ja byłam ale nie mogę teraz znaleźć płytki.W zamian 3 nasze fotki(już je wklejałam na innym wątku)...Tu dokładnie widać,że i moja suknia była bardzo prosta...

I najważniejsze,że super się bawiliście...

Mieszkacie gdzieś w okolicach Niepołomnic farciarze?
 
reklama
Reamonn sliczna suknia, mi sie takie proste suknie podobaja bardziej niz te rozbudowane. To panna mloda ma byc gwiazda wieczoru, a nie jej suknia. No i koniecznie dawaj reszte fotek, chetnie obejrzymy i sypniemy pare komplementow;-)
Kociu, topie po raz kolejny, super wygladalas:tak:
 
Tes sie podpisuje pod komplementami,wygladalas urocz:-) o poprostu az mi brak slow....osobiscie tez gustuje w prostych sukniach,nie nawidze jakis falban i kilometrow sukni hehe..moja tez byla prosta wysylam fotke...ta suknie szyla mi kolezanka z pracy ,zuch dziewczyna..ogolnie to powstala z naszej wyobrazni ta suknia,mam taka slabosc do niej ,ze wciaz wisi w szafie i nie mam serca zeby ja sprzedac..
 
reamonn,cudnie wyglądałaś,suknia śliczna,bardzo do ciebie pasowała,no i ten pałac...fantastyczne plenery na wesele!:tak:
kociu-ja znów oglądam i podziwiam,piękna....!
WIKI,rzeczywiście masz zdolną koleżankę,stworzyła przesliczną kreację która podkreslała twoją urodę! Biel pasuje brunetkom:tak:
Moja suknia raczej była strojna ale wydaje mi się że pasowała do mojego typu urody,chociaz wczesniej marzyłam o kiecce typu westalka,z podniesionym stanem,zwiewnej i białej,ale jak taką przymierzyłam to wyglądałam jak 5 nieszczęść,jestem za niska i nie tak szczupła jak na taki fason,poza tym kosztowała ponad 5 tysięcy zł...:szok:
Ale najwazniejsze było to jak sie czułyśmy w swoich kreacjach,oczywiście najwazniejsza jest osoba a nie jej strój!
 
Wszystkie wyglądałyście wprost prześlicznie w sukniach ale to wy byłyście ozdobą tego dnia a suknia to tylko dodatek by jeszcze piękniej wyglądać:-) :-)
 
Tak sobie przegladam watki i chyba Olu w koncu nie wkleilas swoich zdjec ze slubu?czy moze wkleilas na innym watku? Ta twoja suknia poprostu cudna byla i Ty napewno przeuroczo wygladalas.:-)..poszperam jeszcze na foto wspomnienie moze tam Cie znajde:tak:
 
reklama
Do góry